Genel Oto

Genel OtoFree

1.1for iPhone, iPad
Eryaz Software
Developer
2018年07月27日
Update Date
Business
Category
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Genel Oto スクリーンショット
Genel Oto ポスターGenel Oto ポスター
Genel Oto ポスターGenel Oto ポスター

About Genel Oto

GENEL OTO A.Ş ticari hayatına 1954 yılında binek ve ticari araçların yedek parça toptan satış ve dağıtımı ile başlamıştır. 61 yılı aşkın süredir firmamız süreklilik, kalite , servis, güvenilirlik ve yenilikçi anlayışı ile Binek, hafif ticari ve ticari araçlar grubunda kullanılan her türlü orijinal ve aftermarket ürünlerini dünyaca bilinen 110`a yakın marka ve 80.000’e yakın ürün çeşidi ile Türkiyenin 81 iline ve Dünya’nın bir çok ülkesine ulaştırmaktadır.

Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazemiz içinde karşılayarak, müşteri memnuniyetini temin edebilmeyi amaç görüp, bu noktada kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri müşterilerimize doğru fiyatlarla, zamanın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve kusursuz bir şekilde sunmayı hedef edinmiştir.
Show More

最新バージョン 1.1 の更新情報

Last updated on 2018年07月27日
旧バージョン
*App store icons are updated. *Screenshots are updated.
Show More
Version History
1.1
2018年07月27日
*App store icons are updated. *Screenshots are updated.

Genel Oto FAQ

ここをクリック!地理的に制限されているアプリのダウンロード方法をご参考ください。
次のリストをチェックして、Genel Otoの最低システム要件をご確認ください。
iPhone
iPad
Genel Otoは次の言語がサポートされています。 English

Genel Otoの類似アプリ

あなたも好きかも

Eryaz Software からもっと手に入れる