Kabe Gözlük Kabe Gözlük Free Get
Kabe Gözlük

Kabe Gözlük

Isa Boztemir

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-03-15

Size

42.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Kabe Gözlük Description
Kâbe Gözlük, Sanal Gerçeklik Teknolojisi Kullanılarak 360 Derece Görüntü Tekniğiyle hazırlanmış, kullanıcıların diledikleri her an Kâbe-i Muazzama, Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’yi ziyaret edebilecekleri bir programdır.
Dünyanın en uzun VR Ziyaret Programı olan Kâbe Gözlük, özel olarak üretilmiş Kâbe Gözlük Sanal Gerçeklik Gözlüğü, Mobil Uygulama ve cep telefonu desteğiyle kullanılmaktadır.
Kâbe Gözlük; Hac ve umreye hiç gitmemiş, gitmek için özlem duyanlar, sağlık ve engel durumları nedeniyle gidemeyecek olanlar ile birlikte tekrar o hazzı yaşamak isteyenler için hazırlanmıştır.
Kâbe-i Muazzama’yı ziyaret edebilmek ve onu görebilmek, her Müslümanın en büyük özlemlerinden birisidir. Allah’a ibadet maksadıyla kurulan ilk beyt, ilk mabet Kâbe-i Muazzama’dır. Kâbe-i Muazzama’nın esas inşası Mescid-i Aksa’dan çok daha evvele dayanır. Kâbe-i Muazzama, bütün Ehl-i Kitap’ın bugüne kadar tanıdığı mabetlerin hepsinden çok daha kadîm ve kıdemli, çok daha mukaddes ve yücedir.
Özgün müzikler eşliğinde hazırlanan ziyaret programlarının anlatım ve duaları ‘Yazar ve TV Programcısı M. Fatih ÇITLAK’ tarafından okunmuş, metinler ise ‘Sinema Sanatçıları Ali Nuri TÜRKOĞLU ile Bahadır YENİŞEHİRLİOĞLU’ seslendirmiştir.
10 bölümden oluşan ve toplam 45 dakikalık bir ziyareti içeren KÂBE GÖZLÜK’le, Kâbe-i Muazzama ile birlikte Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’de bulunan özlem duyduğunuz her yeri dilediğiniz her an ziyaret edebileceksiniz.
Kabe Gözlük 1.1 Update
2019-03-15 Version History
- Hatalar giderildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
42.0 MB
Genre:
Education Travel
Release Date:
2019-03-15
Developer:
Isa Boztemir
Language:
English
More
You May Also Like