Kaffa2 - Fenomen Oyunu Kaffa2 - Fenomen Oyunu Not Available
Removed from the App Store
Kaffa2 - Fenomen Oyunu

Kaffa2 - Fenomen Oyunu

Ahmet Musab Ozkiraz

1.6 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-06-29

Size

115.1 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Kaffa2 - Fenomen Oyunu Description
Kaffa heyecanı, Kaffa2 ile devam ediyor! Sosyal medya fenomenleri ile sürükleyici bir maceraya girip, dünya zemininden güneşe ulaşacaksın. Kolay bir macera olacağını söyleyemeyiz ama buna değeceğine emin olabilirsin!

En sevdiğin karakteri seç!
Maceraya başlayacağın karakter çok önemli. 10 karakter arasından sana en uyumlu olanı seç. Her karakterin sürükleyiciliği farklı. Yusuf Aktaş, Halil Söyletmez, Gökhan Tevek, Sami Aksu, İpek Özağan, Serhat Yılmaz, Rahman Yiğit, Furkan Özsan, Levent Yılmaz ve Sina Barış! Dilediğin karakteri seç ve hemen oyuna başla!

Süper yeteneklerini kullan!
5 level olduğunda ilk yeteneğin açılacak. Doğru zamanda ve doğru yerde kullanman hayati önem taşıyor. Özel yeteneklerinin güçlerini yükseltmeyi unutma sakın! 10 level olana kadar tek yetenek kullanabileceksin. Unutma sakın, doğru zaman ve doğru yer!

Karakterini özelleştir!
En havalı kıyafetler, pantolonlar ve ayakkabılar market ekranında. Bu macerada karakterinin ne kadar havalı görüşüne sahip olacağı senin elinde!

Roketini seç!
Roket marketinde seni 12 adet farklı güçlere sahip roket karşılayacak. Roketini ne kadar güçlü seçersen oyun ilerledikçe o kadar rahatlarsın. Yolumuz uzun, bizim tavsiyemiz x60 gücünde olan roket! :)

Oyuna başladığında değişik sürprizlerle karşılaşmaya hazırlıklı ol oyuncu! Her 100 basamakta değişik sesler duyabilirsin. Gökyüzüne ulaştığında rüzgara dirençli olman gerekecek. Uzay boşluğunda astronotların üzerinden zıplayarak yeni gezegenler keşfedeceksin. Bizden sana tavsiye, göktaşlarına çok güvenme. Bazen bir anda kırılabiliyor. Özel yeteneklerin sana çok yardımcı olacak!
Şimdi derin bir nefes al ve oyuna başla. Seslerin geldiğine yöne doğru git!
More Information
Price:
Free
Version:
1.6
Size:
115.1 MB
Update Date:
2018-06-29
Developer:
Ahmet Musab Ozkiraz
Language:
English
More
You May Also Like