Kaktüs - YKS TYT KPSS ALES YDS Kaktüs - YKS TYT KPSS ALES YDS Not Available
Removed from the App Store
Kaktüs - YKS TYT KPSS ALES YDS

Kaktüs - YKS TYT KPSS ALES YDS

2.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-12-18

Size

60.9 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Kaktüs - YKS TYT KPSS ALES YDS Description
Yeni sınav sistemine yepyeni arayüzle merhaba diyoruz. Temel Yeterlilik Testi'ne (TYT) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) eğlenceli arayüzümüzle çalışmaya, çalışırken de eğlenmeye ne dersiniz? Üstelik artık meydan okuma özelliği de var. Arkadaşlarınıza meydan okuyun, sınav gününü beklemeden kim daha iyiymiş onlara gösterin.

Sınav stresinden uzak, eğlenceli bir arayüzle, dilediğiniz sınava çalışmak ister misiniz? Arkadaşlarınızı da ekleyin, bir sosyal ağ oluşturun, kim hangi konuda ne kadar başarılı görün. Ya da sınavdan full çekin, havanızı atın.

TYT, YKS, KPSS, ALES, YDS sınavlarına ait sorulardan dilediğine anında erişebilirsin. Hangi sınava çalışmak istiyorsan, hangi derse çalışmak istiyorsan onu seç.

İstediğin sınav için, istediğin dersleri filtre olarak ekle ve quiz oluştur. Dilediğin yerde cepten soru çözmeye başla.

Arkadaşlarını ekleyerek kendine bir sosyal ağ oluştur, kim hangi derslerde nasıl sonuçlar alıyor takip et. Belki senden düşük alır, like edersin.

Çözdüğün soruları sınav/ders kırılımında detaylı olarak raporlayabilirsin. Hangi soruları yanlış çözmüşsün, kolayca erişebilirsin.

Hedefimiz, sizlere, soru havuzuna sürekli yeni soruların girildiği, zengin bir içeriğin ve sosyal ağ özelliğinin olduğu, raporlama özelliği ile gelişiminizi takip edebildiğiniz bir uygulama sunmak. O nedenle sistemi geliştirmeye yönelik yorum ve önerilerinizi bizimle cactus@igones.com üzerinden paylaşabilirsiniz.
Kaktüs - YKS TYT KPSS ALES YDS 2.3 Update
2017-12-18 Version History
minor improvements
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.3
Size:
60.9 MB
Update Date:
2017-12-18
Developer:
iGones Labs
Language:
English Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps