Kauno diena Kauno diena Free Get
Kauno diena

Kauno diena

1.6 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-08-27

Size

1.8 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Kauno diena Description
„Kauno dienos“ mobilioji programėlė suteikia dienraščio ir portalo skaitytojams galimybę nuolat sekti aktualias Kauno miesto ir rajono naujienas, dar greičiau sužinoti apie svarbiausius Lietuvos ir pasaulio įvykius, kad ir kur būtum, nes Kaunas - tavo miestas!  Naršykite greitai ir patogiai: skaitykite, rašykite komentarus ir sekite visas naujausias žinias. Gaukite greituosius pranešimus apie svarbiausias naujienas („push“ žinutes) tiesiai į savo telefoną. Dalinkitės Jums patikusiomis naujienomis socialiniuose tinkluose ar elektroniniu paštu. Nuo šiol Kauno miesto naujienos pasiekiamos, kad ir kur būtum!

„Kauno diena“ – vienas įtakingiausių ir didžiausią tiražą turinčių Lietuvos dienraščių, leidžiamas nuo 1945 metų. Dienraštis platinamas ir prenumeruojamas visoje Lietuvoje, o Kaune ir Kauno regione užima absoliutaus lyderio pozicijas. Kaunas turi ką pasiūlyti kiekvienam! Nuolatinė skaitytojų auditorija – išskirtinis dienraščio bruožas, garantuojantis informacijos ir reklamos efektyvumą, tvirtą ryšį su skaitytojais ir reklamos gavėjais. „Kauno diena“ yra vienintelis ne sostinėje leidžiamas dienraštis, kasmet patenkantis į labiausiai skaitomų Lietuvos dienraščių penketuką.

Paprastai pasirinksite Jus dominančias „Kauno dienos“ mobiliosios programėlės rubrikas šoninėje meniu juostoje:
- Naujausios: svarbiausi įvykiai Kauno mieste, Lietuvoje ir pasaulyje.
- Galerijos: Kaunas, Lietuva ir pasaulis per fotoaparato objektyvą.
- Orai: aktualiausia orų informacija ir septynių dienų orų prognozė.
- Pranešk naujieną: Kaunas ir jo aktualijos tiesiai iš gyventojų lūpų.
- Miestas: Kaunas - miesto ir rajono naujienos.
- Lietuva: karščiausios naujienos iš Lietuvos.
- Verslas: šalies ekonomikos, įmonių naujienos, verslo atstovų įžvalgos ir pasisakymai. Kokybiškos Kauno ir visos Lietuvos verslo naujienos.
- Pasaulis: naujausia glausta informacija apie karščiausius pasaulio politinius ir ekonominius įvykius, nelaimes, konfliktus ir gamtos stichijas. Pasaulio naujienos.
- Sportas: Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos. Naujausi straipsniai apie sporto varžybas. Futbolas, krepšinis, kitos sporto šakos. Eurolygos rungtynių transliacijos.
- Kriminalai: kriminalinės naujienos: nusikaltimai, avarijos, nelaimės iš Lietuvos ir viso pasaulio.
- Sveikata: naujienos ir išsamūs straipsniai apie sveikatą. Ne tik tradicinė medicina, bet ir grožio bei pasaulio mados tendencijos, intymios paslaptys, psichologija.
- Laisvalaikis ir kultūra: kultūros renginių anonsai, apžvalgos, menininkų pasisakymai ir įžvalgos, pramogų pasaulio žvaigždžių kasdienybė, pasiekimai.
- Įvairenybės: įdomūs įvykiai užsienyje, mokslo pasiekimai, IT naujienos, gamtos išdaigos, receptai, horoskopai - ką žada žvaigždės, neįtikėtini faktai.
- Nuomonės: žinomų politikų, visuomenės veikėjų, žurnalistų įžvalgos ir nuomonės verslo bei ekonomikos temomis.
Kauno diena 1.6 Update
2019-08-27 Version History
- bug fixes
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.6
Size:
1.8 MB
Genre:
News
Release Date:
2019-08-27
Developer:
Diena Media News
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps