Kerzz POS Plus Kerzz POS Plus Free Get
Kerzz POS Plus

Kerzz POS Plus

Veri Yazılım

17.12.6 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-12-13

Size

9.5 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Kerzz POS Plus Description
Dünyada gelişen teknolojiler hayatımızın her alanına yenilikler katmaktadır. Kerzz® POS olarak biz bu yenilikleri, kolay kullanım ve akılcı çözümlerle restorant otomasyon sistemine uyarlamaktayız. iKerzz®POS , artık kişisel kullanımın ötesine geçmeye başlayan mobil teknolojilerin Kerzz® POS tarafından sektörel kullanıma uyarlanması sonucu ortaya çıkmıştır.

iKerzz®POS uygulaması, alışıla gelmiş mobile el terminallerini bir adım ileriye götürerek, daha zarif, daha pratik ve daha hızlı hale getirmiştir.

Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen bu uygulama, (Apple) IOS tabanlı çalışan tüm cihazlarda çalışabilmekte ve işletmeniz için daha çağdaş çözümler sunmaktadır.

2012’nin ilk çeyreğinde piyasaya sunulan iKerzz®POS , kullanışlı yapısı , pratikliği ve estetik görünümü ile birçok işletmede yerini almaya başlamıştır.

Alanın da uzman kişiler tarafından işletmenin bu anlamdaki ihtiyaçları tespit edilerek geliştirilen bu uygulamada, sahip olduğu mobil teknoloji ile işletmenizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilir ve işletmeniz ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlarınız üzerinden, işletmenize ait tüm departmanların durum bilgilerini anlık olarak takip edebilir, masa birleştirme, masa değiştirme, adisyon oluşturma, adisyon yazdırma ve adisyon tahsilatı gibi bir çok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Siz de tercihlerinizi ve beklentilerinizi bir adım öteye götürecek bu uygulama ile tanışabilirsiz.
Kerzz POS Plus 17.12.6 Update
2017-12-13 Version History
Aralık 2017 - Uygulama içi performans geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri içerir.
More
More Information
Price:
Free
Version:
17.12.6
Size:
9.5 MB
Release Date:
2017-12-13
Developer:
Veri Yazılım
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps