KL.lt

KL.lt

Diena Media News

1.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-03-23

Size

1.4 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
KL.lt Description
Dienraščio Klaipėda mobilioji programėlė suteikia laikraščio bei portalo skaitytojams galimybę nuolat sekti aktualias uostamiesčio bei regiono naujienas, taip pat dar greičiau sužinoti apie svarbiausius Lietuvos bei pasaulio įvykius, kad ir kur būtumėte. Naršykite greitai ir patogiai: skaitykite, rašykite komentarus ir sekite visas naujausias žinias. Gaukite greituosius pranešimus apie svarbiausias naujienas („push“ žinutes) tiesiai į savo telefoną. Dalykitės Jums patikusiomis naujienomis socialiniuose tinkluose ar elektroniniu paštu. Nuo šiol Klaipėdos naujienos pasiekiamos, kad ir kur būtumėte!

„Klaipėda“ – seniausias uostamiesčio dienraštis, leidžiamas nuo 1945 metų. Dienraštis bei savaitraštis rusų kalba platinamas ir prenumeruojamas ne tik uostamiestyje, Palangoje, Kretingoje, Nidoje, Juodkrantėje, bet ir Karaliaučiuje (Kaliningrade)! Nuolatinė skaitytojų auditorija – išskirtinis dienraščio bruožas, garantuojantis informacijos ir reklamos efektyvumą, tvirtą ryšį su skaitytojais ir reklamos gavėjais. „Klaipėda“ yra išskirtinis dienraštis nes, išeina šešis kartus per savaitę, vienintelis dienraštis Klaipėdoje, pasirodantis pirmadieniais, vienintelis leidinys uostamiestyje, pasiekiantis rusakalbių auditoriją, leidinys skaitomas net Karaliaučiuje (Kaliningrade). Tad Klaipėda turi ką pasiūlyti kiekvienam!

Paprastai pasirinksite Jus dominančias dienraščio Klaipėda mobilios programėlės rubrikas šoninėje meniu juostoje:
- Naujausios: svarbiausi įvykiai uostamiestyje, Lietuvoje ir pasaulyje.
- Galerijos: Klaipėda, Lietuva ir pasaulis pro fotoaparato objektyvą.
- Orai: aktualiausia orų informacija ir septynių dienų orų prognozė.
- Pranešk naujieną: Klaipėda ir jos aktualijos
- Miestas: Klaipėdos bei regiono naujienos.
- Lietuva: karščiausios naujienos iš Lietuvos.
- Verslas: šalies ekonomikos, įmonių naujienos, verslo atstovų įžvalgos ir pasisakymai. Kokybiškos Klaipėdos ir visos Lietuvos verslo naujienos.
- Pasaulis: naujausia glausta informacija apie karščiausius pasaulio politinius ir ekonominius įvykius, nelaimes, konfliktus ir gamtos stichijas. Pasaulio naujienos.
- Sportas: Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos. Naujausi straipsniai apie sporto varžybas. Futbolas, krepšinis, kitos sporto šakos.
- Kriminalai: kriminalinės naujienos: nusikaltimai, avarijos, nelaimės, iš Lietuvos ir viso pasaulio.
- Sveikata: naujienos ir išsamūs straipsniai apie sveikatą. Ne tik tradicinė medicina, bet ir grožio bei pasaulio mados tendencijos, intymios paslaptys, psichologija.
- Laisvalaikis ir kultūra: kultūros renginių anonsai, apžvalgos, menininkų pasisakymai ir įžvalgos, pramogų pasaulio žvaigždžių kasdienybė, pasiekimai.
- Įvairenybės: įvairenybės, įdomūs įvykiai užsienyje, mokslo pasiekimai, IT naujienos, gamtos išdaigos, receptai, horoskopai, ką žada žvaigždės, neįtikėtini faktai.
- Nuomonės: žinomų politikų, visuomenės veikėjų, žurnalistų įžvalgos ir nuomonės verslo ir ekonomikos temomis.
KL.lt 1.3 Update
2017-03-23 Version History
- Fixed various bugs
- Added Share button to open native iOS share/action sheet
- Added Progress bar for displaying loading progress
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.3
Size:
1.4 MB
Genre:
News
Release Date:
2017-03-23
Developer:
Diena Media News
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps