Kolejli İşadamları Derneği Kolejli İşadamları Derneği Free Get
Kolejli İşadamları Derneği

Kolejli İşadamları Derneği

Esat Karaoz

1.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-01-02

Size

36.4 MB

Screenshots for iPhone

Kolejli İşadamları Derneği Description
Kolej’li olmak bir ayrıcalık ve Kolej ruhunu bir ömür boyu taşımak onurdur. Bu onuru iş dünyasında da canlı tutmak amacı ile 2009 yılından kurulan Kolejli İş Adamları Derneği, tüm Kolej camiasının ekonomik dayanışma platformu olmayı ve Kolejlilere güçlerini biraraya getirecekleri bir ortam sunmayı hedeflemektedir.
Derneğimiz, üyeleri arasındaki iş ilişkilerinin geliştirilmesi, üyelerin ilgisini çekecek iş olanakları ve projelerin üyelerimize sunulması için çalışmakta olup, Kolejlilerin büyük güç potansiyelinin KİD’in değerli üyeleri arasında da yerini almasına imkan sağlamaktadır.

Sizlerin de üye olmaktan gurur duyacağı, tüm Kolejli iş adamlarının tavsiye edeceği bir dernek ve kuruluş amacına uygun olarak iş dünyasına yön veren etkin bir sivil topum örgütü oluşturabilmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Bu mobil uygulama yazılımını da üyelerimizin bilgilenmesini sağlamak üzere bir iletişim platformu olarak hazırladık. Derneğimizin faaliyetlerinin tanıtıldığı mevcut sürümü, zamanla sizlerden gelecek istekler doğrultusunda daha da zenginleştirmeyi hedefliyoruz.
Kolejli İşadamları Derneği 1.0 Update
2018-01-02 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
36.4 MB
Genre:
Business
Release Date:
2018-01-02
Developer:
Esat Karaoz
Language:
Arabic Azerbaijani Catalan Chinese Czech Danish Dutch English Finnish French German Greek Hebrew Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Norwegian Bokmål Norwegian Nynorsk Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese
More
You May Also Like
Developer Apps