govego - Otobüs ve İdo Bileti

govego - Otobüs ve İdo BiletiFree

1.3for iPhone
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
govego - Otobüs ve İdo Bileti 스크린 샷
govego - Otobüs ve İdo Bileti 포스터govego - Otobüs ve İdo Bileti 포스터govego - Otobüs ve İdo Bileti 포스터govego - Otobüs ve İdo Bileti 포스터govego - Otobüs ve İdo Bileti 포스터

About govego - Otobüs ve İdo Bileti

govego.com iOS online seyahat bileti uygulaması ile otobüs biletinizi ve İDO biletinizi en uygun fiyatlarla, güvenle alın!

+ Sadece uygulamaya özel dönemsel indirim ve kampanyalarla daha ucuza otobüs ve İDO bileti alma fırsatı
+ 3DS Güvenli Ödeme Sistemi ile %100 güvenli ödeme
+ Ücretsiz online iade

govego iOS uygulaması ile

Tüm ulaşım firmalarının​ ve İDO'nun​ seferlerini sorgulayabilir,
Otobüs ve İDO biletlerinizi 3 adımda kolayca satın alabilir,
Satın almış olduğunuz otobüs ve İDO biletlerinizle ilgili daha önceki işlemlerinizi inceleyebilir,
Bilet rezervasyon, satış ve iptal işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Metro Turizm, Ulusoy Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm gibi seçkin ulaşım firmalarıyla birlikte 80’den fazla otobüs firmasının ​​
ve ayrıca deniz taşımacılığında konforun ve güvenin adresi İDO'nun tüm seferlerini tek bir sorgulamayla karşınıza getiren govego mobil uygulaması ile tüm ulaşım planlarınızı kolayca gerçekleştirecek ve online biletlerinizi güvenle satın alabileceksiniz.​ Yenikapı, Yalova, Bandırma, Bursa feribot seferleri ya da İstanbul içi İDO seferlerinin tümünü tek bir sorgulamada karşınızda bulabilir, tek gidiş ya da gidiş dönüş İDO yolculuklarınız için İDO biletinizi 3 adımda satın alabilirsiniz.​


Firma firma gezip, fiyat araştırması yapmakla vakit kaybetmek yerine govego.com mobil uygulamasını cebinize indirin, size en uygun ve en hesaplı bileti hızlıca, sadece 3 adımda satın alın. Ulaşım kategorilerinin en çok indirilen uygulamaları arasında yer alan govego uygulaması ile çok yakında Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Pegasus ve benzeri hava yolu firmalarının biletlerini alabilecek; BUDO, feribot, vapur, deniz otobüsü ve hatta tren seferleri sorgulamalarını ve bilet alımlarını gerçekleştirebileceksiniz. ​

Aradığınız o uygun ve ucuz bileti almak govego ile pratik, hızlı ve güvenli!

govego.com - "​İyi yolculuklar​"​​
Show More

최신 버전 1.3의 새로운 기능

Last updated on Mar 16, 2016
오래된 버전
- İdo bileti artık E-Bilet'li satılıyor. - İdo bilet alımlarınız 3D Secure ile artık daha güvenli. - Arayüz güncelleme. - Bugfixes.
Show More
Version History
1.3
Aug 14, 2015
- İdo bileti artık E-Bilet'li satılıyor. - İdo bilet alımlarınız 3D Secure ile artık daha güvenli. - Arayüz güncelleme. - Bugfixes.

govego - Otobüs ve İdo Bileti FAQ

제한된 국가 또는 지역에서 govego - Otobüs ve İdo Bileti를 다운로드하는 방법을 알아보려면 여기를 클릭하십시오.
govego - Otobüs ve İdo Bileti의 최소 요구 사항을 보려면 다음 목록을 확인하십시오.
iPhone
govego - Otobüs ve İdo Bileti은 다음 언어를 지원합니다. English

govego - Otobüs ve İdo Bileti 대안

당신은 또한 좋아할 수도 있습니다