Kurumsal Konum

Kurumsal KonumFree

1.0for iPhone, iPad
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
Kurumsal Konum 스크린 샷
Kurumsal Konum 포스터Kurumsal Konum 포스터Kurumsal Konum 포스터
Kurumsal Konum 포스터Kurumsal Konum 포스터Kurumsal Konum 포스터

About Kurumsal Konum

Sahadan veri toplamak için ekiplerin birlikte çalışabilmesi için özel olarak tasarlanmış bir sistemdir. Uygulama GPS alıcısı ile belirlediğiniz doğrulukta koordinat toplanması için özel olarak geliştirilmiş teknikleri kullanır.

Uygulama konum belirleme işlevinin yanında esnek formlar ile sistematik veri toplanmasını sağlar. Formlar içinde metin, sayısal, seçenek ve fotoğraf alanlarını kullanarak hemen her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kurumsal Konum Belirleme uygulaması firmaların kurumsal ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Uygulama ile personelinizi veya herhangi bir kişiyi davet ederek sahadan veri toplama işini aynı anda binlerce kişiye kadar organize ederek kısa sürede veri toplama projelerini tamamlayabilirsiniz.

Yönetim web portalında oluşturulan konular altında sahadan toplanan veriler toplanır. Toplanan veriler harita üzerinde görselleştirilebilir. Ayrıca KMZ, SHP, CSV veya PDF formatlarında dışarı aktarılabilir.

Bu uygulamayı kullanmak için hesap yöneticiniz tarafından bir davetiye almış olmanız gerekmektedir.
Show More

최신 버전 1.0의 새로운 기능

Last updated on Dec 2, 2016
Version History
1.0
Dec 2, 2016

Kurumsal Konum FAQ

제한된 국가 또는 지역에서 Kurumsal Konum를 다운로드하는 방법을 알아보려면 여기를 클릭하십시오.
Kurumsal Konum의 최소 요구 사항을 보려면 다음 목록을 확인하십시오.
iPhone
iPad
Kurumsal Konum은 다음 언어를 지원합니다. Turkish

Kurumsal Konum 대안

당신은 또한 좋아할 수도 있습니다

Geobilgi Bilişim Teknolojileri에서 더 많은 것을 얻기