KtoPomoże.pl KtoPomoże.pl Free Get
KtoPomoże.pl

KtoPomoże.pl

4Contract

4.5 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2014-08-14

Size

1.5 MB

Screenshots for iPhone

KtoPomoże.pl Description
Potrzebujesz pomocy w pracach domowych? Masz awarię domowego sprzętu? Szukasz opiekunki do dziecka lub korepetytora? A może świadczysz usługi i chcesz zdobyć nowych klientów lub szukasz pracy? Zastanawiasz się co zrobić, aby uzyskać zlecenia na usługi, które możesz świadczyć? Aplikacja KtoPomoże.pl - perfekcyjne łączy poszukujących usług ze świadczącymi usługi.
UWAGA: Aplikacja wspiera także ogólnopolski program Pomoc Wzajemna umożliwiający aktywizację zawodową osób poszukujących pracy.
Aplikacja jest częścią innowacyjnej platformy KtoPomoże.pl, która umożliwia 1. zamówienie wykonania usługi, 2. pozyskanie zleceń na wykonanie usługi, 3. możliwość zawarcia transakcji, 4. możliwość zapłaty za usługę. Nigdy wcześniej zamawianie usług (a także pozyskiwanie zleceń) nie było tak szybkie i proste. Aby zlecić usługę nie musisz już przeglądać dziesiątek ofert oraz wykonywać wielu telefonów. Aplikacja automatycznie wyszukuje odpowiednie oferty uwzględniając zakres usług, miejsce i termin realizacji, cenę oraz przesyła Twoje zlecenie do wybranych Wykonawców. Wykonawca gotowy do zrealizowania usługi sam kontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić warunki realizacji zlecenia. Ten prosty mechanizm działa odwrotnie niż w tradycyjnych serwisach ogłoszeniowych. To Wykonawcy rejestrując oferty w KtoPomoże.pl otrzymują na bieżąco zlecenia, precyzyjnie dopasowane do swojego zakresu usług. Zamieszczanie w KtoPomoże.pl ofert i zleceń jest BEZPŁATNE.
Jakie usługi można zlecić/świadczyć za pośrednictwem aplikacji?
Aplikacja to natychmiastowa pomoc w rozwiązywaniu wszelkich codziennych potrzeb: prace w domu, sprzątanie w ogrodzie, naprawę sprzętu domowego, roweru, malowanie mieszkania, pomoc w nauce dziecku, tłumaczenie tekstów, prace krawieckie, itp.
Jakie korzyści dla potrzebujących usług?
Nie musisz już godzinami szukać wykonawców, Aplikacja sama dostarczy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie, wystarczy, że wyślesz zlecenie. Aplikacja automatycznie wyszukuje potencjalnego Wykonawcę usługi, który najlepiej spełni kryteria Twojego zapytania przekaże Twoje zlecenie do realizacji. W ciągu kilku minut możesz otrzymać kontakt od zleceniobiorcy, który podejmie się realizacji usługi. Aby ograniczyć formalności i zagwarantować Ci bezpieczeństwo realizacji usługi, aplikacja umożliwia automatyczne wygenerowanie kompletnej umowy, zawierającej szczegółowe ustalenia, którą obie strony mogą podpisać w formie elektronicznej, a nawet ustanowić określoną kwotę zabezpieczenia. Jeśli chcesz szybko i sprawnie dokonać płatności za zamówioną usługę, możesz skorzystać z osobistego elektronicznego portfela.
Jakie korzyści dla wykonujących usługi?
Chcesz na bieżąco otrzymywać zlecenia na usługi które możesz świadczyć? Zarejestruj swoją ofertę w KtoPomoże.pl i realizuj codziennie nowe zlecenia! Aby na bieżąco otrzymywać nowe zlecenia, wystarczy zarejestrować swoją ofertę w KtoPomoże.pl Wszystkie rejestrowane zapytania i zlecenia będą automatycznie porównywane z Twoją ofertą i jeśli zaproponowany przez Ciebie zakres usług będzie zgodny lub zbliżony do oczekiwań zleceniodawcy, otrzymasz kompletną treść zlecenia przez komunikat w aplikacji oraz przez wiadomość e-mail. Dzięki aplikacji, otrzymujesz natychmiastowe powiadomienie o każdym nowym zleceniu, możesz zatwierdzić zlecenie bezpośrednio z telefonu, albo je odrzucić, to Ty decydujesz, które zlecenie chcesz realizować i ile zleceń jesteś w stanie wykonać.
Korzystając z KtoPomoże.pl nie musisz się martwić o formalności, system wygeneruje automatycznie elektroniczną umowę, która gwarantuje zabezpieczenie zarówno wykonania usługi jak, również zapłaty za zamówioną usługę.
Sprawdź jakie to proste! – zainstaluj i dodaj Twoją ofertę lub zlecenie!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
DOTACJE NA INNOWACJE. Inwestujemy w waszą przyszłość.
KtoPomoże.pl 4.5 Update
2014-08-14 Version History
meta data (descriptions) changed
More
More Information
Price:
Free
Version:
4.5
Size:
1.5 MB
Genre:
Lifestyle
Update Date:
2014-08-14
Developer:
4Contract
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps