KUGO TV KUGO TV Free Get
KUGO TV

KUGO TV

Argëtim në xhepin tuaj!

1.0 for iPhone, iPad
Free
7.2

10 Ratings

Release Date

2019-01-14

Size

35.1 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
KUGO TV Description
Shikoni kanalet tuaja të preferuara nga platforma KUJTESA, ligat e sportit, përmbajtjen VoD me filmat më të ri, seriale, dokumentarë dhe më shumë, vetëm në KUGO TV.
KUGO TV është platforma më e re nga Kujtesa, të cilës mund t’i qaseni lehtësisht nga telefoni juaj i mençur apo tableti, nëpërmjet internetit. Me një klikim në telefonin tuaj të mençur ose nga tableti, ju mund të transmetoni pamjen në televizorin tuaj, me kualitet të lartë, nëpërmjet ‘casting’. KUGO TV mund të shfrytëzohet nga 4 pajisje në të njëjtën kohë.
Karakteristikat kryesore:
- Shikoni më shumë se 180 kanale të Kujtesa Live
- Zgjedhni nga libraria e pafund e filmave, serialeve, dokumentarëve në Video Klubin e KUGO
- Shikoni ligat më ekskluzive të sportit si: Champions League, Europa League, BundesLiga Gjermane, Super Liga Turke, Kupa e Spanjës ‘Copa del Rey’, NBA dhe EuroLeague e basketbollit
- Ndëgjoni radiot më të njohura vendore në çdo kohë
Zhvilluar nga: ott.Solutions
KUGO TV 1.0 Update
2019-01-14 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
35.1 MB
Genre:
Entertainment
Release Date:
2019-01-14
Developer:
KUJTESA NET SH.P.K
Language:
English
More
You May Also Like