Lider Ticaret Lider Ticaret Free Get
0

0 Ratings

Release Date

2018-07-02

Size

16.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Lider Ticaret Description
Firmamız 1982 yılında,Ali ve Gülsever SEVİMOĞLU tarafından kurulmuş olup,’’LİDER CİLTÇİLİK’’ adı altında ticari faaliyetlerine başlamıştır.Adından da anlaşıldığı gibi eski kitap tamiratları,ansiklopedi fasiküllerinin ciltlenmesi,Türkiye’deki çeşitli müzelerin göndermiş olduğu eski kitapların tamiratı ve restorasyonu ,polis okuları ve askeri birliklerin resmi yazı defterlerinin ciltlenmesi….
Vb.bir çok resmi kurumun kitap,defter tamirat,bakım ve ciltleme işleri yapılmıştır.

Firmamız 1996 yılından itibaren çalıştığımız resmi kurumların talepleri doğrultusunda lojistik malzeme ihtiyacı karşılanmaya başlamıştır.Firmamız bu tarihten itibaren ‘’LİDER TİCARET’ adı altında isim değişikliği yaparak ticari hayatına büyüyerek devam etmiştir.

Firmamız 2006 yılından itibaren Tamer SEVİMOĞLU tarafından işletilmeye başlanmıştır.

2007 yılından itibaren ticari faaliyetlerini sanal ortama da aktarmaya kararlaştırdıktan sonra www.askerindunyasi.com isimli internet sitesi ile ilk sanal mağazamız açılmıştır.

2008 yılından itibaren de daha geniş ve daha çok çeşit ile isim değişikliği yaparak, www.liderticaret.com.tr isimli sitemizde sanal mağaza faaliyetlerine devam etmiştir.

Şuan firmamız bünyesinde her türlü asker,polis,güvenlik,zabıta,itfaiye,çmk,iş kıyafetleri ve izci kıyafetleri,aksesuarları,malzeme ve teçhizatları bulunmaktadır.
Lider Ticaret 1.0 Update
2018-07-02 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
16.3 MB
Genre:
Shopping
Release Date:
2018-07-02
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps