Liderform Liderform Free Get
Liderform

Liderform

1.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-06-05

Size

32.9 MB

Screenshots for iPhone

Liderform Description
Liderform - At Yarışı Bülteni, 6'lı Tahminleri, Tüyolar ve Haberler

At yarışlarına ilgi mi duyuyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Yeni başlamış olabilir veya senelerdir yarış dünyasını takibediyor olabilirsiniz. Uygulamalarımız en karmaşık dataları basitleştirecek, oyuncular arası etkileşimi destekleyecek, ücret ödemeden yarış heyecanı yaşayabileceğiniz şekilde geliştirildi.

Analizler, yarış tüyoları, bahis bilgileri, hipodromlardan son haberler ihtiyaç duyduğunuz her tür bilgiye sistemimizden ulaşabilir, istediğiniz bildirimleri mobil cihazınıza yönlendirebilirsiniz. Günlük yarışlara online kuponlarınızla katılarak, deneyimli oyuncuları izlemeye alabilir, gerçek yarışlar sonuçlarına yönelik doldurduğunuz sanal kuponlarınızla turnuvalarımıza katılarak ödül kazanabilirsiniz.

Günlük
TJK'dan gelen yarış programlarına göre hazırlanan tablolarımızda ilgili yarışlara katılan atların ve jokeylerin önceki performanslarından yola çıkarak hazırlanan tablolarda eşsiz bir veritabanına erişim sağlayacaksınız.

Uzmanlar
Onlarca senedir yarışserverlere tüm hipodramlardan bilgi akışı sağlayan Hürkont ailesinin değerli uzmanları, sizler için yarış tahminlerini ve yorumlarını paylaşıyor.

Tüyolar
At yarışları sürprizleriyle heyecan veriyor. Ancak size sürpriz olan, herkese sürpriz olmayabilir. Yarış öncesi gelişmeler, ahırlardan sinyaller bazen yarış sonucunu tayin edecek bilgiler sunabilir. Tüyolarımıza göz atmadan kupon doldurmayın.

Galoplar
Uzmanlar bir atın yarışa hazır olup olmadığını idmanlarıyla gözler. Liderform'un muhabirleriyle izleyerek topladığı Galop datası favori atınızın durumu hakkında bilgi verir.

Turnuvalar
Online turnuvalarımız deneyimli yarışseverlerle yeni başlayanları buluşturduğumuz şeffaf, gerçek sonuçlarla oluşturulan, ücretsiz etkileşimli ve ödüllü bir platform. Katılın heyecanı yaşamakla kalmayın, deneyimli oyuncuların birikimlerinden de faydalanın.

Haberler
Türkiye ve dünya yarış camiasından hazırladığımız haberlerle gündemden uzak kalmayın.

Takip Edin
İlgilendiğiniz atlar, jokeyler ve oyuncularımızı takibe alın, ilgili haberleri telefonunuza bildirim olarak ulaştıralım.
Liderform 1.0 Update
2019-06-05 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
32.9 MB
Genre:
News Sports
Release Date:
2019-06-05
Developer:
Hürkont Medya
Language:
Turkish
More
You May Also Like