Limon BİS Limon BİS Free Get
0

0 Ratings

Release Date

2018-09-18

Size

42.9 MB

Screenshots for iPhone

Limon BİS Description
Anaokulu ve kreşlerin yönetim ve iletişim çözüm ortağı Limon BİS ile artık her şey cebinizde...

Anaokulları dilerse Limon BİS'i KENDİ kurumlarının LOGOSU ve ADI ile App Store'a ayrı olarak yükleyeceğimiz "Kurumsal Paket" hizmetimizden faydalanabilirler.

ÖZELLİKLER:

---Günlük Rapor---
Öğrenci günlük raporlarınızı kendi kriterlerinize göre oluşturun ve velileriniz Mobil'den veya Web'den anında görüntülesin.
Devamsızlık takibi de günlük raporlar sayesinde tutulabilir.


---İlaç Takibi---
Veli öğrencinin ilaçlarını tarih ve açıklama ile birlikte eklesin ve kendi öğretmeni kolayca takip etsin, ilacın alındığı bilgisini veliye iletsin. Öğrencinin periyodik olarak hangi gün hangi saatte hangi ilacı alması gerektiği her sabah öğretmene bildirim olarak iletilir.


---Duyurular---
Hedef kitlenizi belirleyerek duyurunuzu kolayca yapın. Örneğin bir sınıfın ya da tüm okulun velilerini ve/veya öğretmenlerini hedef kitle olarak belirleyin.


---Mesajlaşma---
Okul ve veli arasındaki tüm iletişimi mobil cihazlar üzerinden anlık olarak güvenle gerçekleştirin.


---Bülten---
Aylık/Haftalık bülten, yemek listesi, ders programı gibi tüm yayınlarınızı sınıfı ya da tüm okulu hedefleyerek paylaşın. Bültenler tamamen okul yöneticileri tarafından oluşturulan dosya paylaşım kategorileri olarak düşünülebilir. İstendiği sayıda ve istenen isimde bülten kategorisi oluşturulabilir.


---Ödeme Takibi---
Hem siz hem de velileriniz borç ve ödeme bilgilerini bir tıkla takip edin.


---Anlık Bildirimler---
Tüm mesajlar, duyurular, günlük raporlar, ilaç takip bilgileri ilgili alıcılara anında bildirim olarak gönderilir. Böylece gözden hiçbir şey kaçmaz.
More Information
Price:
Free
Version:
1.2.0
Size:
42.9 MB
Release Date:
2018-09-18
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps