Loginn Loginn Free Get
Loginn

Loginn

1.3 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-01-23

Size

6.0 MB

Screenshots for iPhone

Loginn Description
LOGİNN MOBİL
Loginn Mobil Nakliyeci Uygulaması ile Loginn Lojistik tarafından açılan tüm ihaleleri görebilir, ihalelere katılabilir ve yükleri alabilirsiniz.
Yaptığınız taşımalara ait hakediş ve ödemelerinizi takip edebilir, ödemelerinizi yakıt olarakta alabilirsiniz.
Loginn Mobil uygulaması ile her başarılı sevkiyatınızla Bonus kazanır ve biriken bonuslarınızı yakıt olarak harcayabilirsiniz.
Loginn kampanyaları ve fırsat günleriyle kazanmaya devam edersiniz.

LOGİNN LOJİSTİK

Yıllardır lojistik mesleğini kargo, parsiyel, depo ve antrepolarda, uzun zamandır da sadece yurtiçi komple nakliye alanında ifa ediyoruz.
Yurtiçi komple nakliyenin tüm lojistik kategorileri içerisinde en ihmal edilmiş ve bir o kadar da gelişime yeniliğe açık alan olduğunu görüyoruz.
Gerek maliyet gerekse operasyonel iyileştirmeler anlamında ciddi fırsatlar barındıran bu alanda odaklanıp tüm konsantrasyonumuzu ve enerjimizi bu sektörü geliştirmeye adamak birkaç yıldır projelendirdiğimiz bilinçli bir karar.
İş birliğimizin tüm aşamalarında halen yürütmekte olduğumuz hizmetler yanında iş ortaklarımızın maliyetlerini düşürmek işlerini kolaylaştırmak anlamında kısa vadede gerçekleştirecek olduklarımızı da sizlerle paylaşacağız.

-------

Loginn iş ortaklarına güncel standartlarla en iyiyi sunmakla kalmayıp, geleceğin standarlarını “iş ortakları ile birlikte” belirlemektedir.
Loginn geleceğin lojistik standartlarını belirlemeyi hedefleyen, bunun için tüm organizasyonunu “yeni” kalmak üzere yapılandırmış bir inovasyon şirketidir. Çünkü gelecek olanında geleceği var, bunun farkındayız.
Lojistik sektöründe konsantre olduğumuz her alanda sizlerle birlikte kuralları yeniden tanımlarken, çocuklarımıza, geleceğimize, dünyamıza elimizden gelenin en iyisini yaparak, tasarlayarak, düşünerek, bularak yarar üreteceğiz. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için, doğa için, ekolojik dengenin korunması için yarar sağlayan yöntemler bulduk bunları geliştireceğiz ve birlikte uygulayacağız.
Yaptığımız ve yapacağımız geliştirmeleri önümüzdeki günlerde firmanıza özel yöntemlerle birlikte, sizlerle bir yandan tartışıyor, geliştiriyor, bir yandan yapıyor olacağız.

Saygı ve Selamlarımızla..

PİL UYARISI :Uygulama arka planda çalışan konum servisleri sebebiyle pil ömrünü azaltabilir.
(Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.)
Loginn 1.3 Update
2019-01-23 Version History
Sizleri dinliyoruz ve uygulamamızı geliştiriyoruz,

Bu sürümde;
-Anlık bildirim desteğindeki hata giderildi
-Bilinen hatalar düzeltildi

Her türlü görüş ve önerileriniz için volkankilic@loginn.com.tr mail adresine mesaj gönderebilirsiniz.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.3
Size:
6.0 MB
Release Date:
2019-01-23
Developer:
Volkan Kilic
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps