LoLRakip LoLRakip Free Get
LoLRakip

LoLRakip

Ulas Can Cengiz

1.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-10-16

Size

31.4 MB

Screenshots for iPhone

LoLRakip Description
League of Legends oynarken, hiçbir ücret ödemeden tek tıkla rakiplerinizi analiz edebileceğinizi biliyor muydunuz?

LoLRakip uygulamasıyla bu artık mümkün! Tek yapmanız gereken sihirdar adınızı girmek ve oyuna başladığınızda "Maçımı Getir" tuşuna basmak!

LoLRakip uygulaması, karşı takım oyuncularını analiz eder, kimin elindeki şampiyona ne kadar hakim olduğunu ve en son oyun bilgilerini gösterir.

Özellikle Sihirdar Vadisi'ndeki dereceli oyunlarınızda baş yardımcınız olacak bu uygulamayla artık rakipleriniz hakkında derinlikli bilgilere sahip olabilirsiniz!

Rakiplerinizin ligleri, galibiyet ve yenilgi sayıları, seri bilgileri, şampiyon ustalıkları ve o şampiyonla en son oyun tarihleri gibi bilgilerin yanısıra, sadece LoLRakip uygulamasına özel puanlama algoritmasıyla rakibinize karşı nasıl konumlanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz!

Örneğin, rakibiniz oynadığı şampiyona hakim değilse, uygulama size "Sağlı Sollu Dal" diyecektir. Ama dikkat edin, rakip yeterince iyiyse, uygulama size "Yamultur" da diyebilir :)

Kimin "Noob" kimin "Pro" olduğunu rakamlarla gözler önüne seren LoLRakip uygulamasını ücretsiz indirdikten sonra, uygulamayı daha da iyileştirebilmemiz için güzel yorumlarınızı esirgememenizi ve arkadaşlarınızla da uygulamayı paylaşmanızı rica ederiz.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Uygulama ile ilgili geliştirme isteklerinizi geliştirici sayfamız üzerinden e-posta yoluyla iletebilirsiniz. Söylediklerinizi dikkate alacağız!

İyi oyunlar!
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
31.4 MB
Release Date:
2017-10-16
Developer:
Ulas Can Cengiz
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps