Lubawa - przewodnik Lubawa - przewodnik Free Get
Lubawa - przewodnik

Lubawa - przewodnik

WM.pl

1.6 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-10-20

Size

22.5 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Lubawa - przewodnik Description
Przewodnik turystyczny po gminie Lubawa to propozycja zarówno dla przyjezdnych jak i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samej gminy, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jej terenie.

Aplikacja posiada wbudowaną bazę obiektów turystycznych i handlowo-usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez konieczności łączenia się z internetem. Przewodnik turystyczny po gminie Lubawa pozwoli każdemu turyście odkryć najbliższe atrakcje turystyczne, dowiedzieć się o organizowanych wydarzeniach i imprezach, poznać okoliczne jeziora, malownicze szlaki turystyczne, zabytki i ciekawe miejsca.

Aplikacja zawiera również szereg przydatnych informacji dla mieszkańców takich jak: podręczna książka telefoniczna, opisy miejskich jednostek czy wiadomości o ważnych inicjatywach w gminie.

Przewodnik turystyczny po gminie Lubawa został stworzony z myślą o wszystkich, którzy mieszkając lub wypoczywając w Lubawie chcą mieć pełną informację o gminie w zasięgu ręki. Czy wiesz, że Lubawa należy do Międzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia „Cittaslow”? Pobierz aplikację i dowiedz się więcej.
Lubawa - przewodnik 1.6 Update
2018-10-20 Version History
Dostosowano do nowszych wersji systemu
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.6
Size:
22.5 MB
Release Date:
2018-10-20
Developer:
WM.pl
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps