manim - Finans Platformu manim - Finans Platformu Free Get
manim - Finans Platformu

manim - Finans Platformu

2.0.27 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-10-23

Size

12.5 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
manim - Finans Platformu Description
manim - Finans Platformu mobil uygulamasıyla bankalarınızla, ERP uygulamanızı 7X24, güvenli ve gerçek zamanlı olarak entegre edebilir, farklı bankalardaki ürün ve işlemlerinizi konsolide olarak takip ederek finansal faaliyetlerinizi, iş akışlarınıza uygun olarak tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

- İster bir ister birden çok banka kullanın, tüm mevduat ve kredi hesaplarınızı tek yerden takip edebilirsiniz. Hesaplarınıza para geldiğinde ya da işlemleriniz gerçekleştiğinde bilgilendirmenizi alabilir, istediğiniz kişiyi istediğiniz detayda tek tuşla haberdar edebilirsiniz. İş süreçlerinize ya da tercihlerinize göre bilgi paylaşımlarınızı otomatize edebilirsiniz.

- Hangi bankada ne kadar paranız olduğunu tek tuşla görebilir, tahsilat ve ödeme talimatlarınızı istediğiniz bankaya hızlıca aktarabilirsiniz. İşlem gerçekleştiğinde haberdar olarak ve takip eden faaliyetlerinize yön verebilirsiniz.

- Toplu ya da tek tek, tüm işlemlerinizi tek tuşla ERP sisteminizde muhasebeleştirebilir, dekontunu anında oluşturarak banka mutabakatı yapmaktan kurtulabilirsiniz. Geriye dönük tüm işlemlerinizi tek yerden sorgulayabilir, finansal süreçlerinizi hızlandırarak, operasyonel giderlerinizi azaltabilir, paranızı işinize yönlendirebilirsiniz.

- Şahıs firmalarına, bayii ya da şubeleri olan şirketlere, holding yapısında çoklu firmalara ve uluslararası kurumsal yapılara uygun esnek iş akışları tanımlayarak finansal yönetim prensiplerinizi platforma taşıyarak süreçlerinizin güvenliğini arttırabilirsiniz.
manim - Finans Platformu 2.0.27 Update
2020-10-23 Version History
* Hata düzeltmeleri
* Ekran çözünürlüğü düzeltmeleri
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.0.27
Size:
12.5 MB
Genre:
Business
Update Date:
2020-10-23
Developer:
In2project
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps