Mieszanie środków ochrony Mieszanie środków ochrony Free Get
Mieszanie środków ochrony

Mieszanie środków ochrony

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-03-09

Size

5.0 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Mieszanie środków ochrony Description
Aplikacja pozwala na szybkie i wygodne sprawdzenie czy dowolne środki ochrony roślin można ze sobą mieszać. Nie wymaga od użytkownika sprawdzania danych w tzw. tabeli mieszania. Zawiera też szereg innych porad niezbędnych do przygotowania bezpiecznej mieszaniny środków ochrony roślin.
Wydawcą jest Plantpress – branżowe wydawnictwo oraz producent specjalistycznych aplikacji mobilnych, które ułatwiają sadownikom, ogrodnikom i rolnikom prowadzenie produkcji i zarządzanie gospodarstwem.

Aplikacja pełni funkcję doradczą przy doborze komponentów do jednoczesnego stosowania. Nie wolno jej traktować jako autorytatywną opinię.
Nawet dozwolone mieszaniny środków ochrony roślin w niekorzystnych warunkach środowiskowych, klimatycznych i technicznych mogą wywoływać negatywne efekty (nieskuteczność, fitotoksyczność).
Wskazana jest duża ostrożność w ich każdorazowym sporządzaniu i stosowaniu. Wydawca aplikacji nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez sadowników w oparciu o informacje zawarte w aplikacji.
Mieszanie środków ochrony 1.0 Update
2017-03-09 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
5.0 MB
Update Date:
2017-03-09
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps