Minik Bilge Şeker Peşinde - Eğlenceli Şeker Avı Minik Bilge Şeker Peşinde - Eğlenceli Şeker Avı Not Available
Removed from the App Store
Minik Bilge Şeker Peşinde - Eğlenceli Şeker Avı

Minik Bilge Şeker Peşinde - Eğlenceli Şeker Avı

Cihangir Korkmaz

1.0.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2015-03-12

Size

75.4 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Minik Bilge Şeker Peşinde - Eğlenceli Şeker Avı Description
Minik Bilge Şeker Peşinde Oyunu ile biraz eğlenmeye, daha da çocuk olmaya ne dersiniz? Minik Bilge serisinin en renkli ve en eğlenceli oyunlarından biri olan "Minik Bilge Şeker Peşinde" ile sınırsız eğlence sizleri bekliyor!

Minik Bilge Şeker Peşinde oyunumuzda renkli yollarda ilerleyin ve puanlar kazanmak için önünüze çıkan bütün şekerleri toplamaya çalışın. Ne kadar çok şeker toplarsanız o kadar çok puan kazanırsınız. Oyuna devam edebilmeniz için uçurumlardan düşmemeye dikkat edin. Uçurumlardan atlayın ve şekerleri toplamaya devam edin. Yolda ilerlerken karşınıza çıkan engellere dikkat edin. Engellerin üzerinden atlayarak ilerleyin ve şekerleri toplamaya devam edin. Bir süre sonra daha çok engelle karşılaşacaksınız. Yolda ilerlemeniz daha da zorlaşacak. Çok dikkatli ilerleyerek engelleri aşın ve toplayabildiğiniz kadar şeker toplamaya çalışın!

Bu uygulama aynı zamanda çocuğunuz Ipad ve Iphone unuzu elinizden aldığında gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz, gereksiz uygulamalarda boşa zaman geçirmeyip görsel becerilerini arttırabileceği bir uygulama olarak tasarlanmıştır.

Görüş ve önerilerinizi bilgi@boyoz.com e-posta adresine bekliyoruz.

İyi eğlenceler!
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.1
Size:
75.4 MB
Update Date:
2015-03-12
Developer:
Cihangir Korkmaz
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps