Mobile Report Mobile Report Free Get
Mobile Report

Mobile Report

3.2.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-03-05

Size

228.3 MB

Screenshots for iPhone

Mobile Report Description
Her an her yerden şirketinize ait bilgilere erişmenizi sağlayan mobil raporlama çözümüdür. Kısaca şirket dışında bulunan yöneticinin imalat, stoklar, ciro, müşteri vb. hareketleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını sağlar. Kullanıcıları, mobil raporlamalar sayesinde bilgi işlem departmanlarına ek bir yük getirmeden; ERP ve CRM programlarının içerisinde buluna stratejik ve operasyonel bilgilere kesintisiz ulaşabilirler.
Hangi ERP ya da CRM uygulaması kullanıyor olmanız farketmeksizin uygulamanıza özel raporlar geliştirebilirsiniz. Ayrıca tamamen sürükle bırak ile raporlarınızı istediğiniz gibi şirketinize özel rapor dizaynları oluşturabilirsiniz.
Mobil raporlamalar sayeside, sadece yöneticiler için değil, sahada bulunan personeliniz için de büyük bir yardımcı olarak geliştirilmiştir. Örneğin tahsilat elemanları, müşterinin yanında iken hesap ekstresi, fatura, sipariş, çek/senet bilgilerine anında erişebilir. Sahada bulunan personel, ofise telefon açmadan tüm bilgilere hızlı ve kolayca ulaşır.
Mobile Report 3.2.0 Update
2020-03-05 Version History
*Çalıştırılan raporun; mail, whatsapp vb. ortamlarda paylaşılması özelliği eklendi.
* Raporu wf ile iç ağdan çalıştırırken problem yaşanıyordu. Bu giderildi. Şirket ortamında aynı ağda yada dışarda olmanız farketmeksizin raporlar kullanılabiliyor.
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.2.0
Size:
228.3 MB
Genre:
Business
Update Date:
2020-03-05
Language:
Turkish
More
You May Also Like