Mobile Report Mobile Report Free Get
Mobile Report

Mobile Report

3.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-05-29

Size

228.2 MB

Screenshots for iPhone

Mobile Report Description
Her an her yerden şirketinize ait bilgilere erişmenizi sağlayan mobil raporlama çözümüdür. Kısaca şirket dışında bulunan yöneticinin imalat, stoklar, ciro, müşteri vb. hareketleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını sağlar. Kullanıcıları, mobil raporlamalar sayesinde bilgi işlem departmanlarına ek bir yük getirmeden; ERP ve CRM programlarının içerisinde buluna stratejik ve operasyonel bilgilere kesintisiz ulaşabilirler.
Hangi ERP ya da CRM uygulaması kullanıyor olmanız farketmeksizin uygulamanıza özel raporlar geliştirebilirsiniz. Ayrıca tamamen sürükle bırak ile raporlarınızı istediğiniz gibi şirketinize özel rapor dizaynları oluşturabilirsiniz.
Mobil raporlamalar sayeside, sadece yöneticiler için değil, sahada bulunan personeliniz için de büyük bir yardımcı olarak geliştirilmiştir. Örneğin tahsilat elemanları, müşterinin yanında iken hesap ekstresi, fatura, sipariş, çek/senet bilgilerine anında erişebilir. Sahada bulunan personel, ofise telefon açmadan tüm bilgilere hızlı ve kolayca ulaşır.
Mobile Report 3.1 Update
2019-05-29 Version History
Bug fixed. Auto Run Report.
Kullanıcı öndeğerine göre kategori oto. olarak seçilip o kategorinin raporları listeleniyor.
Rapor seçildiğinde eğer parametre filtre yok ise rapor oto. çalışıyor.
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.1
Size:
228.2 MB
Genre:
Business
Release Date:
2019-05-29
Language:
Turkish
More
You May Also Like