Mobledu Mobledu Free Get
Mobledu

Mobledu

4.2.6 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-09-09

Size

9.6 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Mobledu Description
Öğrenci Öğretmen iletişimi hiç bu kadar kolay olmamıştı! Mobledu; Mobil uygulamaları, Web Yönetim ve Raporlama araçları ile öğrenci ve öğretmenlere hızlı, kolay ve pratik bir iletişim sistemi sunar.
Mobledu sistemini kullanan okulunuzun size vereceği login bilgileri ile Mobledu'ya hemen giriş yapın ve eğitmenlerinizle yepyeni bir iletişim yolunu kullanmaya başlayın.
Sorularınızı hızlıca gönderin, eğitmenlerinizin çözümleri Mobledu'ya özel video teknolojisi ile çok hızlı, anlaşılır ve pratik bir şekilde cebinize gelsin.
Arşiv modülüyle hiç bir çözüm kaybolmayacak! Mobledu'da eğitmenlerinizin çözümlerini konularına göre sınıflayarak dilediğiniz zaman tekrar izleyebileceksiniz.
Ödev modülüyle öğrencilerinize ödev atayın. Öğrenciler cep telefonlarından, tabletlerinden hızlıca ödevlerini tamamlasınlar ve tüm süreci raporlama sayfalarından takip edin.
Anlık iletişim modülü, arşiv modülü, ödev modülü ile artık Eğitmen-Öğrenci arası iletişim her zamankinden çok daha kolay, çok daha hızlı, çok daha anlaşılır.
Mobledu 4.2.6 Update
2019-09-09 Version History
Pdf, Word, Excel, PowerPoint can be sent and received.
More
More Information
Price:
Free
Version:
4.2.6
Size:
9.6 MB
Genre:
Education
Release Date:
2019-09-09
Language:
Turkish
More
You May Also Like