Moda Seyran Moda Seyran Not Available
Removed from the App Store
0

0 Ratings

Release Date

2019-02-25

Size

39.8 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Moda Seyran Description
1980’den beri multi brand mağazacılıkta kendini yenilemekten ödün vermeden, lüks ve ulaşılabilir markalar ve dünyanın önemli moda merkezlerinden getirdiği butik konseptler ile tüketicisini anlayarak, marka bağlılığını yükseklere taşımayı başarmıştır.

Aile şirketi olmanın kuşaktan kuşağa aktarılan deneyim ve değere sahip çıkma iç görüsü ile yıllardır yenilenen, zamanda kaybolmadan süregelen bir alışveriş alışkanlığı yaratan Seyran, 2018 itibari ile deneyimini ve güçlü moda reflekslerini online alışveriş platformu modaseyran.com ile tüm Türkiye’ye sunuyor.

Uzun yıllardır dünyanın önde gelen moda markaları ile tüketicisini ve alışveriş eğilimini zinde tutmayı başaran Seyran, 5 katlı 5000 m2 mağazasında Guess, Vakko, Jack Jones, Calvin Klein, Swatch, Birkenstock, İpekyol, Yargıcı ve Roman gibi markaların yanı sıra her sezon yurt dışından ithal ettiği butik koleksiyonları ile modaseyran.com'da çeşitlilik, yenilik ve kaliteli hizmet anlayışı ile devam ediyor.

Modaseyran.com, seyran mağazası kapsamındaki pek çok markanın kadın, erkek, ayakkabı, çanta, çocuk, aksesuar, outdoor, büyük beden, abiye koleksiyonlarını online alışveriş platformunda tüketicisi ile buluşturuyor.
Moda Seyran 1.1 Update
2019-02-25 Version History
İyileştirme çalışmaları yapıldı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
39.8 MB
Genre:
Shopping
Release Date:
2019-02-25
You May Also Like