Moja Autoškola Moja Autoškola Free Get
Moja Autoškola

Moja Autoškola

2.0.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-08-09

Size

36.5 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Moja Autoškola Description
Nová verzia aplikácie Moja Autoškola Vám prináša efektívny spôsob komunikácie so svojou autoškolou, v ktorej práve vykonávate vodičský kurz. Je určená účastníkom kurzov všetkých slovenských autoškôl, ktorých zoznam si môžete pozrieť na portáli www.jiscd.sk.
Aplikácia Moja Autoškola obsahuje:

- Prehľadné rozdelenie výcviku na jednotlivé časti (teória, trenažér, údržba, autocvičisko, praktické jazdy) so zobrazením predpísaného postupu výučby v autoškole.
- Prehľad o absolvovaných hodinách teoretickej a praktickej výučby.
- Prehľad o najazdených kilometroch v rámci praktických jázd.
- Prehľadný plán výučby v autoškole s možnosťou prihlásenia sa na voľné termíny praktickej časti výučby .
- Možnosť odoslania ospravedlnenia cez aplikáciu (v prípade, že sa nemôžete zúčastniť vybranej časti praktického výcviku).

S aplikáciou Moja Autoškola máte ihneď k dispozícií prehľad o Vašich absolvovaných hodinách a čo všetko ešte musíte splniť, aby ste mali prípravu na skúšky hotovú na 100%.
Naplánujte si Vaše jazdy jednoduchým výberom z ponuky voľných termínov, ktoré zverejnil Váš vyučujúci - inštruktor. V prípade, že sa vybranej hodiny nemôžete zúčastniť, dajte o tom vedieť Vášmu inštruktorovi cez možnosť odoslania ospravedlnenky priamo z aplikácie.

Získajte prehľad o Vašich odjazdených kilometroch v autoškole. Vďaka GPS monitorovaniu vozidla v ktorom jazdíte, si môžete byť istý, že ste odjazdili predpísaný počet kilometrov, ktorý máte garantovaný v rámci kurzu.
Pre aktualizáciu Vašich údajov (absolvovanie teoretickej a praktickej výučby) je potrebné, aby Vaše zariadenie (mobil, tablet, notebook) malo prístup na internet.

UPOZORNENIE: Prihlasovacie údaje do aplikácie Vám vygeneroval a zaslal informačný systém JISCD na Vašu e-mailovú adresu, ktorú ste poskytli Vašej autoškole pri zaevidovaní Vašej prihlášky do kurzu na udelenie vodičského oprávnenia.
Aplikácie Moja Autoškola – Inštruktor a Moja Autoškola sú oficiálne aplikácie, ktoré schválilo Ministerstvo dopravy a výstavby SR.
Moja Autoškola 2.0.3 Update
2019-08-09 Version History
BugFix - doplnené 3 pokusy na zadanie PINu pri registrácii
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.0.3
Size:
36.5 MB
Genre:
Education
Update Date:
2019-08-09
You May Also Like
Developer Apps