Moja ciąża z eDziecko.pl Moja ciąża z eDziecko.pl Free Get
Moja ciąża z eDziecko.pl

Moja ciąża z eDziecko.pl

1.0.7 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-07-16

Size

81.2 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Moja ciąża z eDziecko.pl Description
Moja Ciąża z eDziecko.pl to Twoje wsparcie w tak wyjątkowym okresie życia kobiety jakim jest ciąża. Od momentu zapłodnienia, przez I, II i III trymestr aż do porodu.

Darmowa aplikacja "Moja Ciąża z eDzicko.pl" to poradnik i źródło niezbędnych wiadomości na temat tego dziewięciomiesięcznego okresu. Zawiera niezbędne informacje, ale i ciekawostki związanych z ciążą. Pomoże przejść przez ten niełatwy okres w spokoju. Poczucie bezpieczeństwa w ciąży jest nie do zastąpienia. W dużej mierze może przerodzić się na prawidłowy rozwój dziecka. Nie zostaniesz bez odpowiedzi na dręczące Cię pytania.
Aplikacja zawiera osobisty kalendarz przebiegu ciąży. Pomaga sprawdzić co dzieje się z kobietą i dzieckiem tydzień po tygodniu.

Materiały przygotowywane i aktualizowane są dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak ginekolog-położnik dr Grzegorz Południewski.

Moja Ciąża z eDziecko.pl zawiera przydatne informacje, m.in. o sygnałach, które wysyła organizm kobiety. Odpowiada na pytania, które pojawiają się w okresie ciąży. Pomaga również przewidzieć rozwój wydarzeń, dzięki czemu w spokoju możesz przygotować się na ewentualne zmiany jakie będą zachodziły w Twoim organizmie.
Ta darmowa aplikacja zawiera kalendarz, w którym łatwo można zapisać kolejny termin wizyty lekarskiej, ale także przypomni kiedy zbliżają się obowiązkowe badania.

Kalkulator wagi pokaże przedział w jakim powinnaś się mieścić w poszczególnych tygodniach ciąży. Sprawdź czy wszystko idzie tak jak powinno. Prawidłowa waga w ciąży ma ścisły związek z prawidłowym rozwojem dziecka. Dlatego tak ważne jest kontrolowanie przyrostu masy ciała w kolejnych miesiącach ciąży.

Aplikacja "Moja Ciąża z eDziecko.pl" działa również w trybie offline. Służy pomocą również wtedy kiedy jesteś z dala od sieci, ale kiedy szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Możesz z niej korzystać 24 godziny na dobę i liczyć na jej wsparcie w tym wyjątkowym okresie.

Informacje w niej zawarte poparte są konsultacjami ze specjalistami z zakresu medycyny, jednakże nie należy opierać się wyłącznie na nich, gdyż nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z lekarzem.
Moja ciąża z eDziecko.pl 1.0.7 Update
2019-07-16 Version History
Poprawki w widoku "Twoje Dane"
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.7
Size:
81.2 MB
Update Date:
2019-07-16
Developer:
AGORA SA
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps