Moje Garáž Moje Garáž Free Get
Moje Garáž

Moje Garáž

2.5.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-11-12

Size

80.8 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Moje Garáž Description
S aplikací Moje Garáž máte pod kontrolou všechny důležité informace a potřeby spojené s provozem vašeho vozu. Hlídá za vás všechny důležité termíny, nabídne moderní digitální servisní knížku a navíc dostanete až 20% slevu na veškerý sortiment v Auto Kelly. Pár minut, které věnujete zaparkování vozu, vám v budoucnu ušetří mnoho času i peněz.

Připomínání důležitých termínů
Na důležité termíny už nezapomenete. Upozorníme vás na blížící se servisní prohlídku, konec platnosti vaší autolékárničky či technické kontroly a měření emisí.

Digitální servisní knížka
Servisní historii vašeho vozu máte vždy po ruce. Každý zásah, každá oprava, vše je zapsané na jednom místě a máte tak vše pod kontrolou. Do digitální servisní knížky máte přístup pouze vy a váš autoservis.

Servis na dosah ruky
Najít servis nebylo nikdy jednodušší. V databázi téměř 16 000 servisů po celé České republice si jednoduše vyhledejte servis, který vám nejvíce vyhovuje. K vybranému servisu vás navíc může aplikace spolehlivě navigovat.

Filtrování dílů přímo pro váš vůz
Vybíráte pouze z dílů, které přesně pasují na váš zaparkovaný vůz. Každý nákup je tak otázkou několika málo kliknutí.

Slevy až 20 % na veškerý sortiment
Po zaparkování vozu automaticky získáte slevu až 20 % na veškerý sortiment autodílů, autopříslušenství, nářadí, elektrokol, skútrů a mnoho dalšího.

Abyste před cestou na nic nezapomněli
Využijte připravených odškrtávacích seznamů nejdůležitějšího vybavení na různé typy cest, aby se vám již nikdy nestalo, že něco zapomenete doma. Navíc si také můžete vytvářet vlastní seznamy přesně podle vašich potřeb.

Informace na cesty
K dispozici je zde také praktický přehled vybraných dopravních předpisů a regionálních výjimek v nejnavštěvovanějších evropských lokalitách pro zimní i letní dovolenou, včetně informace jakou v nich potřebujete povinnou výbavu.

Dokumenty k vozu vždy po ruce
Vyfoťte si a uložte technický průkaz, zelenou kartu nebo jiné důležité doklady k vozidlu přímo do aplikace a budete je mít vždy k dispozici nejen v aplikaci, ale také v Mojí Garáži na e-shopu autokelly.cz.

Přehled nákladů nejen za pohonné hmoty
Chcete mít přehled nákladů ke svému vozu ať už jste v ČR nebo v zahraničí? Zde si můžete nyní archivovat veškeré výdaje za tankování, mytí, parkování, servis, dálniční známky, nebo si můžete založit svou vlastní kategorii nákladů.

Pokud již jste registrovaným zákazníkem Auto Kelly, není nutné se znovu registrovat a po kliknutí na oranžové tlačítko PŘIHLÁSIT můžete aplikaci ihned začít používat pod svým účtem.
Moje Garáž 2.5.0 Update
2019-11-12 Version History
Drobná vylepšení a oprava chyb.
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.5.0
Size:
80.8 MB
Update Date:
2019-11-12
Developer:
Autokelly a.s.
Language:
Czech
More
You May Also Like
Developer Apps