MOSX - Arabanızı Akıllandırın! MOSX - Arabanızı Akıllandırın! Not Available
Removed from the App Store
MOSX - Arabanızı Akıllandırın!

MOSX - Arabanızı Akıllandırın!

Mobil Oto Servis

1.6.7 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-05-12

Size

41.6 MB

Screenshots for iPhone

MOSX - Arabanızı Akıllandırın! Description
MOSX uygulaması MOSX akıllı araç adaptörü ile birlikte çalışmaktadır. MOSX araç bağlantı adaptörünü almak için mosx.co sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MOSX 1996'dan itibaren üretilen araçların çoğu ile uyumlu olan tak çalıştır bir akıllı araç sistemidir. MOSX sayesinde cep telefonunuzla arabanıza bağlanıp hem daha güvenli hem de daha ekonomik bir sürüş gerçekleştirirsiniz.

MOSX ile neler yapabilirsiniz?

MOSX uygulaması ve adaptörü ile cep telefonunuzla arabanıza bağlanıp;

Anlık Yakıt Tüketim Verileri: Sürüşünüzde gerçekleşen yakıt tüketim verileri ile anlık olarak arabanızın ne kadar yakıt tüketimi yaptığını görebilir, yolculuğunuzun toplamda ne kadara mal olduğunu öğrenebilir ve yüksek yakıt tüketim anlarını bilerek sürüşünüzü optimize edebilirsiniz.

Motor Arıza Tespiti: MOSX ile arabanızın motor arıza kodlarını okuyabilir, arıza ışığının neden yandığını öğrenebilir ve dilerseniz arıza ışığı sıfırlama yapabilirsiniz. Artık her arıza ışığı yandığında servise gitmek zorunda değilsiniz!

Yol Bilgisayarı: Yol bilgisayarı özelliği ile sürüş esnasında arabanınız anlık verilerini görüntüleyebilir, olası arızalarda anında haberdar olabilir ve yakıt tüketim yönlendirmeleriyle arabanıza daha az yakıt yaktırabilirsiniz.

Yolculuk Loglama: Yaptığınız sürüşleri kaydedin, günlük, haftalık, aylık olarak ne kadar yaktığınızdan toplamda kaç kilometre yol yaptığınıza, kaç dakikanızın sıkışık trafikte geçtiğinden ne kadarlık karbon gazı salınımı yaptığınıza kadar bir çok değeri takip edebilin.

Bakımlar ve Parçalar Elinizin Altında: Dilerseniz arabanızın periyodik bakım fiyatlarını kolayca öğrenebilir veya yedek parçalarını bulabilirsiniz.

Daha Çevreci Yolculuklar: Her yolculuğunuz sonrasında arabanızın saldığı karbon emisyon miktarını görebilir ve karbon ayak izini takip edebilirsiniz. Unutmayın çevreye ne kadar az zarar verirsek o kadar iyi!

Sürüş Puanınızı Hesaplayın: Sürüş alışkanlığınıza göre sürüş puanınızı hesaplayayın, ne kadar güvenli bir sürücü olduğunuzu öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

MOSX Araç Bağlantı Adaptörünü Nasıl Alabilirim?
MOSX araç bağlantı adaptörünü almak için http://mosx.co/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

MOSX Nasıl Bir Cihaz?
MOSX 38x45x15mm ölçülerinde arabanızın OBD portuna takılarak arabanızın anlık verilerinin MOSX uygulamasına aktarılmasını sağlayan bir cihazdır.

MOSX Cihazı Hangi Telefonlarla Çalışmaktadır?
MOSX adaptörü tüm iOS telefonlarla uyumludur.

MOSX Hangi Araçlarla Uyumludur?
1996 ve sonrasında üretilen araçların neredeyse tamamıyla uyumludur.

MOSX'i Arabamda Nereye Takacağım?
MOSX cihazınızı arabanızın OBD portuna takmanız yeterli. Bir kabloya ya da herhangi bir elektrik kaynağına gerek yok. OBD portunun nerede olduğunu bilmiyorsanız internetten aracınızın "marka-model obd portu nerede" diye bir arama yaparsanız kolaylıkla bulabilirsiniz. Genelde direksiyonun altında ya da orta konsolda konumlanmaktadır.

MOSX Arabama Nasıl Bağlanıyor?
MOSX arabanızı ve telefonunuzu bluetooth üzerinden bağlıyor. MOSX cihazınızı bir kere telefonunuzla eşlemeniz yeterli.

Aracıma Arabama Bir Zarar Verir mi?
MOSX arabanızın çakmaklığınıza taktığınız bir cihazdan farksız, yani bir tehlikesi yok. Ek olarak şu an MOSX'in kullandığı teknoloji dünya genelinde milyonlarca araçta sorunsuzca kullanılmaktadır.

MOSX Arabamın Garantisini Bozar mı?
Tabiki de bozmaz. Çünkü MOSX ile arabanızda bir parça değiştirilmemekte veya arabanızın yazılımı ile oynanmamaktadır. Hatta MOSX'i arabanızdan söktüğünüzde kimsenin anlamasının bile bir ihtimali yoktur.

MOSX bir MOS Mobil Oto Servis A.Ş. ürünüdür
MOSX - Arabanızı Akıllandırın! 1.6.7 Update
2017-05-12 Version History
hata düzeltmesi
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.6.7
Size:
41.6 MB
Genre:
Lifestyle
Update Date:
2017-05-12
Developer:
Mobil Oto Servis
Language:
English
More
You May Also Like