Movyu Wędkarstwo Movyu Wędkarstwo Not Available
Removed from the App Store
Movyu Wędkarstwo

Movyu Wędkarstwo

1.03 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-08-27

Size

33.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Movyu Wędkarstwo Description
Movyu to platforma internetowa przeznaczona dla wędkarzy i każdej osoby, która chciałaby rozpocząć uprawianie tego sportu.

Dzięki Movyu otrzymasz szybki i łatwy dostęp do wszystkiego czego potrzebujesz aby wędkować. Duża baza łowisk z możliwością rezerwacji internetowych pozwoli Ci odkrywać nowe miejsca i korzystać z dodatkowych udogodnień.

Movyu to coś więcej niż tylko wyszukiwarka miejsc ale przede wszystkim dokładne i aktualne informacje o łowiskach w Polsce. Teraz wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu ubrane w przejrzystą i intuicyjną szatę graficzną.

To dopiero początek, już pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami i serwisami które sprawią iż Movyu będzie najbardziej innowacyjną i zaawansowaną technicznie platformą wędkarską dostępną na Polskim rynku.


DLA WŁAŚCICIELI ŁOWISK

Dołącz do Movyu i zyskaj nowych klientów.
Sprawdź co możesz zyskać dzięki współpracy z Movyu:

1. Nowe źródło przychodu

Zyskaj dostęp do 3 milionów klientów Decathlon w całym kraju. Naszym celem jest udostępnienie oraz sprzedaż pełnej oferty każdego łowiska w internecie.

2. Produkty decathlon do testów

Nasi partnerzy mają możliwość otrzymania produktów Caperlan do testowania na swoim łowisku. Dodatkowo wybrani partnerzy mają możliwość zakupu produktów Decathlon w preferencyjnych cenach.

3. Darmowa reklama

Nasi partnerzy uzyskują lepsze pozycjonowanie w internecie, możliwość promocji w sklepach Decathlon, mediach społecznościowych, specjalne serie artykułów promujących oraz mailing o ogólnopolskim zasięgu.


Dołącz w 3 prostych krokach: https://www.partner-movyu.pl

Nasza Misja
Głównym zadaniem platformy Movyu jest sprawienie aby wędkarstwo było bardziej dostępne i więcej osób mogło czerpać przyjemność i korzyści z niego płynące. Wspólnie z Decathlon, właścicielem największej sieć sklepów sportowych tworzymy platformę internetową która będzie wspierać promocję wędkarstwa w Polsce i zachęci więcej osób do uprawiania tego sportu.
Movyu Wędkarstwo 1.03 Update
2019-08-27 Version History
New booking process.
Minor bug fixes.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.03
Size:
33.3 MB
Release Date:
2019-08-27
Language:
English
More
You May Also Like