MultiFinanse24.pl MultiFinanse24.pl Free Get
MultiFinanse24.pl

MultiFinanse24.pl

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-07-20

Size

29.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
MultiFinanse24.pl Description
MultiFinanse24.pl – jest marką, która zgromadziła specjalistów z wielu segmentów usług kredytowych.Nasi doradcy wykonują swoją pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nasza wieloletnia praca w sektorze finansów i bankowości przekłada się na doskonałą znajomość rynku pożyczek i kredytów a to z kolei pozwala nam działać w możliwie najszerszym zakresie na rzecz naszych Klientów.

Współpracujemy ze wszystkimi bankami ale to Klienci są dla nas priorytetem i to dla nich staramy się uzyskać możliwie najlepsze rozwiązania na rynku. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. W jednym miejscu, podczas jednej wizyty staramy się opracować plan finansowy dla Klienta i jego rodziny w zależności od przedstawionych przez Niego potrzeb.

Dzięki współpracy z naszymi Klientami w dalszym ciągu staramy się rozwijać i podnosić nasze kwalifikacje aby w przyszłości jeszcze lepiej móc pomagać naszym Klientom. Pomagamy coraz większej liczbie osób a naszą największą nagrodą jest zadowolenie naszych Klientów i ich rodzin.
MultiFinanse24.pl 1.0 Update
2016-07-20 Version History
This update is signed with Apple’s latest signing certificate. No new features are included.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
29.0 MB
Genre:
Business
Update Date:
2016-07-20
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps