Multikino Multikino Not Available
Removed from the App Store
Multikino

Multikino

Multikino SA

3.3 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-12-14

Size

48.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Multikino Description
Nie stój w kolejce po bilet do kina! Kupuj szybko i wygodnie z aplikacją Multikina – z każdego miejsca, omijając kolejkę, tuż przed seansem.

Zaplanuj swój seans
Dzięki aplikacji Multikino możesz sprawdzić jaki repertuar oferuje kino danego dnia, obejrzeć zwiastun filmu, sprawdzić dostępne promocje, a także wziąć udział w wydarzeniach specjalnych prowadzonych przez sieć Multikino - wszystko to bez rejestracji.

Gdy się zarejestrujesz możesz wybrać film z repertuaru, zarezerwować miejsca
i dokonać błyskawicznego zakupu biletu. Wchodząc na salę wystarczy okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlonym kodem 2D zakupionego biletu.

Płać mobilnie za bilety
Za bilety możesz zapłacić za pomocą popularnych na rynku rozwiązań, takich jak Visa Checkout, Masterpass, szybki przelewy, czy karty płatniczej dodanej do Twojego konta.

Nowy wymiar kina
W aplikacji Multikino możesz kupić bilety na seans w Centrum Rozrywki Wirtualnej Rzeczywistości w warszawskich Złotych Tarasach. Kino VR posiada 25 foteli obrotowych, które zagwarantują przyjemnie i wygodne oglądanie filmów nakręconych w technologii 360°.

Zbieraj punkty i odbieraj nagrody
Kupując przez aplikację Multikino zbierasz punkty w multipartnerskim Programie Bonusowym Payback. Posiadacze kart mogą zwiększać stan konta punktowego dzięki specjalnym promocjom, ofertom oraz kuponom. Za każde wydane 2 zł w aplikacji Multikino otrzymasz 1 punkt Payback.

Do kina w środę
Z aplikacją Multikino możesz skorzystać z promocji Megaśrody. W każdą środę masz szansę obejrzeć najbardziej oczekiwane premiery, a także pokazy przedpremierowe w specjalnej cenie 14,90 zł. Beż żadnych dodatkowych warunków. Nie musisz wysyłać SMS-ów, kupować dwóch biletów czy ograniczać się do jednego wybranego seansu.
Multikino 3.3 Update
2017-12-14 Version History
Nowe metody płatności
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.3
Size:
48.3 MB
Genre:
Entertainment
Release Date:
2017-12-14
Developer:
Multikino SA
Language:
Polish
More
You May Also Like
Developer Apps