Namaz Vakitleri / Kıble Namaz Vakitleri / Kıble Not Available
Removed from the App Store
Namaz Vakitleri / Kıble

Namaz Vakitleri / Kıble

Valensas

2.0.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-06-18

Size

20.5 MB

Screenshots for iPhone

Namaz Vakitleri / Kıble Description
Namaz Vakitleri uygulaması, dünyanın neresinde olursanız olun günlük vakit bilgilerine en hızlı ulaşmanızı sağlayan iPhone uygulamasıdır. Uygulamanın widget özelliği sayesinde vakit bilgilerine Bildirim Merkezi'nde bulunan Bugün görüntüsünden, telefonunuzu açmadan, hızlıca erişebilirsiniz.

Uygulama ayrıca çevrimdışı (offline) çalışabilme özelliğine sahiptir. İlk veriyi aldıktan sonra 1 aylık vakit bilgisine internet bağlantısı olmadan erişebilirsiniz. Uygulama internet bağlantısı sağlandığında gerekli güncellemeyi otomatik yapacaktır.

Uygulamaya Kıble Pusulası eklenmiştir. Pusula ve Harita gösterimleriyle Kıble yönünü bulabilirsiniz. Kıble yönü, mevcut konumunuzla Kabe koordinatları arasındaki açıya göre hesaplanıp mobil cihazın kendi pusula servisiyle gösterilmektedir. Kıble yönünü ararken çevrenizde pusulanın ölçümüne zarar verecek her türlü metal eşya vb. bulundurmayınız ve pusulanın düzgün çalıştığından emin olunuz. Ölçülen kıble yönünü teyit etmek için Harita görünümünü kullanabilirsiniz.
More Information
Price:
Free
Version:
2.0.1
Size:
20.5 MB
Update Date:
2016-06-18
Developer:
Valensas
Language:
Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps