NBYS AH Mobil NBYS AH Mobil Free Get
NBYS AH Mobil

NBYS AH Mobil

2.3 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-10-05

Size

10.8 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
NBYS AH Mobil Description
NBYS Aile Hekimliği Mobil uygulaması ile Aile Hekimleri, MRS randevu detaylarına ve Karar Destek Sistemi verilene artık istedikleri her yerden anında ulaşabilecekler.

Bunun için yapılması gereken tek şey uygulamayı yükledikten sonra T.C. Kimlik Numaranız, Sağlık.Net Şifreniz ve ÇKYS Kodunuzu program ayarlarına girmek olacaktır.

NBYS Aile Hekimliği Mobil Uygulaması ile Karar Destek Sistemine, MRS Randevu Listesine, NBYS RSS Haber Kaynağına , NBYS Aile Hekimliği Programı İstek Hata Bildirimi ekranına ,Yeni Ne Var Sayfasına ve NBYS Aile Hekimliği Programının resmi FaceBook,Twitter ve YouTube hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Karar Destek Sistemi bölümünde belirlenen performans aralığındaki performansa tabi işlemleri Yapılan, Yapılmayan ve Toplam sayı bilgisi ile görebilirsiniz. Herhangi bir performansa tabi işlem üzerine dokunduğunuzda ise belirlenen performans döneminde yapılması gereken ilgili işleme tabi hastalar listelenir. Listede hastanın ismi, işlemin performans aralığı ve Yapılma tarihi gibi bilgiler görüntülenir.

MRS Randevu Listesi bölümünde MRS Randevu Listenize ulaşabilir Randevu alan hasta isimlerine ve bilgilerini görebilirsiniz isimlerinin üzerine tıklandığında Kişi ve iletişim bilgilerine ulaşarak, istenirse arama yapılabilir ya da mesaj yolu ile bilgilendirme işlemleri yapılabilmektedir.

Not: Sağlık Bakanlığında KDS verileri Gece 24:00’ten sonra güncellendiği için Aile Hekimliği Programından gönderilmiş izlem ve aşılarınız bir sonraki gün Karar Destek Sistemi Mobil sayfasına yansıyabilir.
NBYS AH Mobil 2.3 Update
2018-10-05 Version History
Uygulama içi bildirim
gösterme sorunu düzeltilmiştir
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.3
Size:
10.8 MB
Update Date:
2018-10-05
Language:
English
More
You May Also Like