Neşeli Harfler Neşeli Harfler Not Available
Removed from the App Store
Neşeli Harfler

Neşeli Harfler

MoraLabs

1.0 for iPhone, iPad
$2.99
0

0 Ratings

Release Date

2016-02-02

Size

165.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Neşeli Harfler Description
Neşeli Harfler , zengin içeriği ile çocuklara kelimeleri en eğlenceli şekilde öğretiyor, dili oyunlarla geliştiriyor: Türkçe alfabedeki 29 harften oluşan küçük bir sözlük , hem de seslendirmeli harfler ile birlikte!

Türkçe alfabedeki 29 harf için seçilen 29 kelime ve bu kelimelerin içinde kullanıldığı 29 cümle ile çocuklarınız Türkçe alfabesini kolaylıkla öğrenecektir.

Kelimeler Türkçede 6-8 yaş arasındaki çocuklara öğretilmesi gereken ve en sık kullanılan 1200 kelime içerisinden seçildi. Kelimeler profesyonel seslendirme sanatçısı tarafından seslendirildi. Bu seslendirme ile çocuklar harflerin seslerini eğlenerek öğrenecektir.

Neşeli harfler’de her bir kelime çocuklara interaktif bir şekilde öğretilmektedir. Bir yandan kelimeleri öğrenirken diğer yandan da verilen kelimeleri cümle içinde kullanarak bu kelimeleri hareketlendirecekler. İnteraktif ve eğitici oyun kurgusu yeni eğitim sistemine uygun şekilde ses tabanlı dil eğitimi temel alınarak tasarlanmıştır. Bu altyapıda çocukların harfleri bir araya getirirken, harfleri sesleriyle birlikte öğrenmelerini sağlayarak dillerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.Verilen kelimelerle kurdukları cümleler çocukların kelimeleri anlamlandırmalarını sağlarken, eğlenceli ve interaktif görseller ise öğrendikleri kelimelerin hafızalarında kalıcı bir yere sahip olmasını sağlayacaktır.
Hem eğlendiren, hem öğreten bu interaktif küçük sözlük çocuklarınızın dil ve sosyal gelişimine yardımcı olacaktır.
More Information
Price:
$2.99
Version:
1.0
Size:
165.6 MB
Release Date:
2016-02-02
Developer:
MoraLabs
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps