Newsystems Newsystems Free Get
Newsystems

Newsystems

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-04-18

Size

45.7 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Newsystems Description
New System Management to program stworzony z myślą o firmach zajmujących się obsługą techniczną oraz wynajmem sprzętu na Eventy. Powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie wielu firm oraz specjalistów z branży, którzy na co dzień pracują przy produkcji Wydarzeń.
New jest narzędziem stworzonym przez specjalistów dla specjalistów, po to aby Twój proces zarządzania projektem na wszystkich jego etapach odbywał się w kontrolowany i efektywny sposób.
Znamy Twoją pracę i rozumiemy Twoje wyzwania.

System New - Planuje i kontroluje Twój event od momentu oferty przez realizację i rozliczenie z klientem. Jest bazą danych Twoich kontrahentów, sprzętu, pracowników, floty samochodowej oraz rozliczeń. Zarządza Twoim magazynem, informuje gdzie jest Twój sprzęt, kontroluje terminy i status wynajmu. Planuje i kontroluje flotę samochodową pod Eventy Organizuje Twój zespół w oparciu o jego dostępność i umiejętności pracowników. Informuje o czasie pracy na eventach, kalkuluje Twoje koszty pracy zespołu. Zarządza serwisem i jego zapotrzebowaniem, a co najważniejsze masz do niego dostęp zawsze i z każdego miejsca na Ziemi.

W każdym czasie i miejscu wiesz na jakim etapie realizacji znajduje się Twój projekt. Twoi klienci otrzymują profesjonalnie przygotowane oferty i kalkulacje Eventów.
Automatyczny system e-mail, sms oraz powiadomienia push informują o zmianach w evencie cały Twój personel. NEW Kontroluje Twoje koszty, dzięki czemu tworzysz Eventy które zarabiają. Twój sprzęt i flota samochodowa są zawsze sprawne i gotowe do pracy dzięki automatycznemu systemowi kontroli przeglądu i serwisu.
Aplikacja jest uzupełnieniem systemu, aby każdy pracownik mógł w każdej chwili i miejscu szybko otrzymać najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia.
W pierwszej kolejności ma dostęp do listy swoich imprez (kokpit).
Dzięki temu dostępowi wie kiedy i gdzie odbędzie się Event, jakie ma do wykonania zadania, dokładne szczegóły imprezy (impreza)
Może w łatwy sposób korzystać z komunikatora aplikacji aby porozumieć się z innymi uczestnikami wydarzenia. Szybko i sprawnie wpisze godziny swojej pracy, wyda/przyjmie sprzęt na magazyn (wydaj/przyjmij, godziny pracy, skaner)
Dodatkowym atutem jest możliwość wpisywania a bieżąco stanu kilometrów na starcie podróży oraz na jej końcu. Historia przejazdów jest uaktualniana automatycznie.(flota)
Aplikacja również szybko oznaczy sprzęt, który wymaga naprawy, jest uszkodzony lub inne potrzebne informacje można mu przypisać. (magazyn/skaner).
Przygotuje własną listę To Do, gdzie łatwo sprawdzi co jeszcze pozostało do przygotowania.
Newsystems 1.0 Update
2019-04-18 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
45.7 MB
Update Date:
2019-04-18
Language:
Polish
More
You May Also Like