Nowy Kamieniarz Nowy Kamieniarz Free Get
Nowy Kamieniarz

Nowy Kamieniarz

Setupo

1.8 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-11-28

Size

28.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Nowy Kamieniarz Description
Aplikacja mobilna przygotowana przez zespół redakcyjny czasopisma branżowego Nowy Kamieniarz. Jej główną funkcją, jest umożliwienie dostępu on-line do każdego wydania tego, przeznaczonego dla profesjonalistów, periodyku. W każdym wydaniu znajdziecie informacje i publicystykę branżową, wiedzę odnośnie technologii obróbki, a także wiedzę materiałową i specjalistyczną z dziedziny kamienia naturalnego oraz materiały prezentujące najciekawsze realizacje architektoniczne oraz wnętrzarskie z wykorzystaniem kamienia naturalnego.

Dzięki interaktywnym funkcjonalnościom, każde z publikowanych wydań zostanie uzupełnione o materiały, które z przyczyn technologicznych nie zmieściły się w wydaniu papierowym: galerie zdjęć, filmy, materiały dźwiękowe, a także odesłania (linki) do materiałów źródłowych.

Dodatkowo, w każdym miesiącu będzie można spodziewać się niespodzianki dedykowanej wyłącznie dla POSIADACZY APLIKACJI, w postaci kuponów rabatowych na zakup produktów wiodących firm sektora kamienia naturalnego.


--

Privacy Policy:
http://setupo.com/privacy/170.htm

Term of Use:
http://setupo.com/privacy/170t.htm
Nowy Kamieniarz 1.8 Update
2018-11-28 Version History
Poprawki interfejsu aplikacji
Poprawki błędów
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.8
Size:
28.1 MB
Update Date:
2018-11-28
Developer:
Setupo
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps