Odkryj Opole Odkryj Opole Free Get
Odkryj Opole

Odkryj Opole

Jerzy Pietruszewski

1.0.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2015-08-06

Size

194.6 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Odkryj Opole Description
Opole nazywane jest stolicą polskiej piosenki, bo tu już od ponad pięćdziesięciu lat na scenie Amfiteatru króluje polska piosenka. Co roku w czerwcu miasto staje się centralnym punktem na mapie Polski, do którego zjeżdżają największe polskie gwiazdy muzyki, aby zaprezentować swoje nowe przeboje lub podsumować dotychczasową twórczość.
Aplikacja „Odryj Opole” to dodatkowa atrakcja dla wszystkich fanów KFPP, którzy nie tylko w czerwcu odwiedzą nasze miasto.
Dzięki aplikacji można odkryć miejsca związane z festiwalem opolskim, poznać artystów związanych z polską piosenką, sprawdzić swoją wiedzę o festiwalu i odkryć historię Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki.
Muzeum Polskiej Piosenki odsłoni swoje tajemnice, rzeźby na skwerze uniwersyteckim przemówią tekstami swoich piosenek a z wieży ratuszowej zabrzmi hejnał ze znanym motywem Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki.
Dzięki funkcji Augmented Reality (AR) ślady festiwalowe staną się bardziej realne i bliskie zwiedzającym Opole.
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 „Inwestujemy w Twoją przyszłość”.
Odkryj Opole 1.0.0 Update
2015-08-06 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.0
Size:
194.6 MB
Update Date:
2015-08-06
Developer:
Jerzy Pietruszewski
Language:
English
More
You May Also Like