Okeno.pl Okeno.pl Not Available
Removed from the App Store
Okeno.pl

Okeno.pl

Automobilis

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-07-26

Size

0.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Okeno.pl Description
OKENO.pl to platforma, którą można zakwalifikować zarówno jako serwis ogłoszeniowy, jak i aukcyjny. Posiada ona bowiem funkcjonalności pozwalające na zamieszczanie ogłoszeń lokalnych (tzw. drobnych) przez Użytkowników prywatnych i firmowych, oraz aukcji – przez Użytkowników firmowych z aktywowaną sprzedażą, czyli Sprzedawców.
Przedmioty aukcji mogą zostać zakupione za pośrednictwem portalu OKENO, a ogłoszenia mają na celu kojarzenie Ogłoszeniodawców z zainteresowanymi.
Platforma podzielona została na 15 kategorii głównych, m.in. motoryzacja, nieruchomości, praca, usługi, dom i ogród, elektronika, moda i uroda. Każda z tych kategorii rozbita jest na podkategorie, których w ogólnym rozrachunku jest kilka tysięcy. Liczba ta wciąż rośnie sprawiając, że kategorie stają się coraz bardziej szczegółowe.
Platforma posiada również katalog firm, do którego trafiają wizytówki wszystkich zarejestrowanych w serwisie profili firmowych. Katalog ten również podzielony jest na kategorie oraz posiada wyszukiwarkę po lokalizacji, dzięki czemu Użytkownicy bardzo szybko mogą przejrzeć okoliczne firmy, ich aktualne oferty, recenzje czy oceny.
Do serwisu wprowadzone zostały także dodatkowe funkcjonalności, które w dużym stopniu poprawiają komunikację wśród jego Użytkowników, m.in. chat, którego głównym tematem są aktualne ogłoszenia zamieszczone na portalu, automatyczne maile z powiadomieniami o nowych zamówieniach, wiadomościach, kończących się terminach ofert czy też komentarzach i ocenach, a także płatne opcje premium, z których mogą korzystać zarejestrowani Użytkownicy.
Okeno.pl 1.1 Update
2018-07-26 Version History
open external urls in browser
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
0.6 MB
Release Date:
2018-07-26
Developer:
Automobilis
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps