ooautos ooautos Not Available
Removed from the App Store
ooautos

ooautos

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-02-09

Size

38.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
ooautos Description
OOAUTOS.COM ayrıcalığı ile otomobil hizmetlerini hızlıca ve lokasyon bazlı olarak çözülür. Aracınızla ilgili tüm hizmetler online olarak tamamlanır.

OOAUTOS.COM çevrenizdeki ihtiyaç duyacağınız işletmeleri sizin için bulur ve listeler. Sizi işletmelerle iletişime geçirir ve hizmet noktasına götürür.

OOAUTOS.COM aracınızın günlük trafik cezalarını takip eder ve sizi her gün cezalarla ilgili otomatik olarak bilgilendirir.

OOAUTOS.COM aracınızın temizlik düzenini sizin belirlediğiniz aralıklarla kontrol eder ve yıkama zamanı geldiğinde size temizlik için haber verir.

OOAUTOS.COM lastik hizmeti ve lastik almak istediğinizde, sizin çevrenizdeki tüm lastikçilerden fiyat almanıza olanak sağlar.

OOAUTOS.COM size garantili ekspertiz hizmeti olan en yakın noktalara ulaştırır.

OOAUTOS.COM aracınızın bakım zamanı geldiğinde size farklı noktalardan fiyat almanıza olanak sağlar ve aracınızın bakım gereksinimlerini farklı yerlerden karşılanmasına imkan verir.

OOAUTOS.COM bulunduğunuz yerde oto kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuzda, sizi en yakındaki oto kurtarıcılarla iletişime sokar ve size en uygun çekicinin ulaşmasını sağlar.
ooautos 1.1 Update
2019-02-09 Version History
Iphone X ve sonrası için hatalar giderildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
38.6 MB
Update Date:
2019-02-09
Developer:
Murat Arslaner
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps