Ostróda - mobilny przewodnik Ostróda - mobilny przewodnik Free Get
Ostróda - mobilny przewodnik

Ostróda - mobilny przewodnik

WM.pl

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-03-01

Size

19.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Ostróda - mobilny przewodnik Description
Przewodnik mobilny po Ostródzie to propozycja zarówno dla przyjezdnych jak i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samej gminy, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jej terenie.

Aplikacja posiada wbudowaną bazę obiektów turystycznych i handlowo-usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez konieczności łączenia się z internetem. Przewodnik turystyczny po gminie Ostróda pozwoli każdemu turyście odkryć najbliższe atrakcje turystyczne, dowiedzieć się o organizowanych wydarzeniach i imprezach, poznać okoliczne jeziora, malownicze szlaki turystyczne, zabytki i ciekawe miejsca.

Aplikacja zawiera również szereg przydatnych informacji dla mieszkańców takich jak: podręczna książka telefoniczna, opisy miejskich jednostek czy wiadomości o ważnych inicjatywach w gminie.
Przewodnik turystyczny po gminie Ostróda został stworzony z myślą o wszystkich, którzy mieszkając lub wypoczywając w Ostródzie i chcą mieć pełną informację o gminie w zasięgu ręki.
Ostróda - mobilny przewodnik 1.1 Update
2017-03-01 Version History
- Poprawiono kilka błędów
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
19.3 MB
Genre:
Travel
Release Date:
2017-03-01
Developer:
WM.pl
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps