Parlamentní Listy Parlamentní Listy Not Available
Removed from the App Store
Parlamentní Listy

Parlamentní Listy

OUR MEDIA a.s.

2.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-05-22

Size

4.1 MB

Screenshots for iPhone

Parlamentní Listy Description
ParlamentniListy.cz – unikátní zpravodajský a komunikační server. Vše o politice, politicích a zákulisí. Profily a blogy stran, politiků, obcí a institucí. Prostě politika ze všech stran.

iPhone aplikace ParlamentníListy.cz Vám přináší nejaktuálnější a nejrozsáhlejší informace z domácí politické scény.

Aplikace ParlamentníListy.cz byla oproštěna zbytečných funkcionalit tak, aby Vám nabídla v přehledné a atraktivní formě aktuální dění.

Denně více než 100 příspěvků z politiky dostupné jediným kliknutím. Kdekoliv a kdykoliv.

Naše vlastní rozsáhlá redakce, včetně krajských redakcí, společně s příspěvky volených zastupitelů, institucí a obcí, informují vždy jako první.

Další náměty na rozšíření funkčnosti zasílejte, prosíme, na iphone@parlamentnilisty.cz


O projektu ParlamentníListy.cz:

Projekt ParlamentníListy.cz (www.parlamentnilisty.cz) přináší neomezený přístup pro více jak 40 tisíc volených zastupitelů do části „Profily“, kde mohou zcela bez zásahu redakce publikovat vlastní autorizovaný obsah. Cílem projektu je v tomto ohledu vytvořit samostatný systém pro oboustrannou komunikaci mezi jednotlivými volenými zastupiteli všech úrovní (institucemi, obcemi) a občany-voliči.

Z tohoto pohledu je v zásadě doplňkem vlastní redakční část projektu. Ta přináší původní obsah  v zásadnějších sděleních a článcích o politice v celostátním, regionálním, nebo městském měřítku včetně jejího zákulisí . Vlastní obsahová část má za cíl přinést maximum různých názorů a pohledů (často konfliktních a logicky rozdílných) na tu samou věc s cílem vyvolat věcnou diskuzi. V tomto ohledu je strategie ParlamentníchListů.cz maximálně liberální vůči všem voleným zastupitelům a názorům občanů-voličů.

Tyto dva hlavní prvky systému se maximálně prolínají a společně tvoří unikátní obsahový celek přinášející nejrozsáhlejší a nejaktuálnější obraz lokální politické scény. Zaregistrujte se zdarma na www.parlamentnilisty.cz. Publikujte, hodnoťte, reagujte, komunikujte.
Parlamentní Listy 2.0 Update
2017-05-22 Version History
- verze upravená pro současné rozlišení iPhones
- podpora vytváření sympatií
- podpora pokládání dotazů voleným zastupitelům
- výběr ze dvou barev pozadí a fontu
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.0
Size:
4.1 MB
Genre:
News
Release Date:
2017-05-22
Developer:
OUR MEDIA a.s.
Language:
English
More
You May Also Like