Periyodik Tablo Bilim Genç Periyodik Tablo Bilim Genç Free Get
Periyodik Tablo Bilim Genç

Periyodik Tablo Bilim Genç

1.05 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-01-05

Size

121.8 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Periyodik Tablo Bilim Genç Description
Sizler için hazırladığımız uygulamada periyodik tablodaki her bir elementin niceliksel özelliklerinin yanı sıra keşfine dair ilginç bilgileri, ismini nereden aldığını, günlük hayattaki kullanım alanlarını, insan vücuduna etkilerini ve bilimsel amaçlı nasıl kullanıldığını açıkladık. Uygulamada sunduğumuz başlıklarla tüm elementleri farklı sınıflama yöntemlerine göre filtreleyebilir, her bir başlıkta kaç element olduğunu görebilirsiniz. Elementlerin kullanım alanları, kaynakları ve kimyasal özelliklerine dair birbirinden ilginç fotoğraflara da yer verdiğimiz mobil uygulamayla elementleri tanımak artık daha keyifli olacak!

Bilimi öğrenmek Bilim Genç ile güzel!

TÜBİTAK’ın gençler için hazırladığı Bilim Genç dergisine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken www.bilimgenc.tubitak.gov.tr adresini ziyaret etmek ve internet sitemizdeki birbirinden ilginç içeriklere erişmek.

Bilim Genç’te teknoloji haberleri, bilimsel gelişmeler, ödüllü matematik sorusu, ayın satranç sorusu, aylık tema bazlı ödüllü fotoğraf yarışması, “Bunu Biliyor muydunuz?” çizimleri, bilim insanları ile videolu söyleşiler ve röportajlar, güncel gelişmelerle ilgili sesli yayınlar ve etkileşimli görseller gibi çok çeşitli içerikler sizleri bekliyor!
Periyodik Tablo Bilim Genç 1.05 Update
2019-01-05 Version History
Küçük hatalar giderildi, bazı element açıklamaları güncellendi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.05
Size:
121.8 MB
Update Date:
2019-01-05
Developer:
TÜBİTAK
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps