Petmak Makine Petmak Makine Free Get
Petmak Makine

Petmak Makine

Tolga Guzelhan

2.2.03 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-08-16

Size

47.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Petmak Makine Description
İşletmemezin kurucusu olarak faaliyetlerine başlayan Tevfik Güngör, temel petek üretimine başlamış ve 1997 yılına kadar arıcılık sektörüne ‘Güngör Petek’ olarak hizmet vermiştir.
İşletmemizi şu anda yönetmekte olan Osman Güngör, 1995 yılında petek makinelerinin silindir kalıbı çalışmalarına başlayıp 3 yıllık araştırma geliştirme çalışması yaparak 1998 yılında ilk otomatik sistem petek makinesinin imalatını gerçekleştirilmiştir.

İlk kuruluşu 1970 yılına dayanan, Türkiye’nin ilk Temel Petek Üretim Makilerinin üretimini gerçekleştiren Petmak Makine, Petek Makinesi imalatı konusunda Türkiye’nin ve düyanın önde gelen uzman imalatçı kuruluşu olup; “Otomatik Balmumu Petek Makinesi”, “Balmumu Sterilizasyon Kazanı” , “Balmumu Pres Makinesi”, “Fondan (Arı Yemi) Makinesi” ve “Bal Eritme Fırını” üretmekte ve global satışını yapmaktadır.

Bilgisayar destekli bir tasarım ortamında, ileri teknoloji CNC takım tezgahları ve en modern üretim ekipmanları kullanılarak, imalat ve montaj işlemlerinin tamamı Petmak Makine bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
Hiç eksilmeyen bir kalite, servis anlayışı ve yedek parça desteği ile dünya piyasasında öncü bir konumda bulunan Petmak Makine; son 15 yıldır Almanya başta olmak üzere, Amerika’dan Avustralya’ya uzanan 35 coğrafyasına ihraç edilmekte olup, makinelerimiz 35 ülkede faaliyet göstermektedir.

50 yılı aşkın tecrübesiyle, petek makinesi denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü markası Petmak Makine; dünyada petek makinesi üretimi konusunda lider konumundadır.

Profosyonel arıcılık geçmişinden gelen tecrübesini, arıcılık sektörünün talepleri ile harmanlayan firmamız, dünya arıcılık sektörüne hizmet etmektedir.

Firmamımızın mobil uygulamasında ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir, harita yerimizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca iletişim seçeneklerinden herhangi biriyle bize ulaşabilirsiniz
Petmak Makine 2.2.03 Update
2018-08-16 Version History
Uygulama görünümde düzenlemeler yapılmıştır. Logoda görsel sorunlar giderildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.2.03
Size:
47.0 MB
Genre:
Business
Release Date:
2018-08-16
Developer:
Tolga Guzelhan
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps