PKPar

PKPar

1.0.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2021-09-28

Size

6.4 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
PKPar Description
Aplikacja Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego, zaprojektowana została z myślą o wszystkich, którzy chcą razem z nami promować ideę paraolimpizmu oraz aktywność fizyczną wśród osób z niepełnosprawnościami – i nie tylko. Chcemy dotrzeć do każdego z osobna i pokazać Wam, że „niemożliwe nie istnieje” – zgodnie z mottem paraolimpijczyków.

W aplikacji znajdują się moduły z różnych obszarów działania PKPar.

ORLEN PARALYMPIC RUN

Orlen Paralympic Run to BIEG DLA KAŻDEGO, w każdym wieku, z każdą niepełnosprawnością i sprawnością.

Bieg odbywa się na dwóch dystansach: 1 km i 5 km. Każdy, kto przebiegnie jeden z dystansów jest zwycięzcą - nie ma u nas podium. 1’ edycja w 2021 zostanie przeprowadzona w formule wirtualnej.

Planowana liczba uczestników w 1’ edycji w 2021 r. to 500 osób. Każdy z uczestników otrzyma zestaw startowy w skład, którego wchodzi koszulka biegu, medal i gadżet reklamowy od sponsorów i partnerów. Po zakończeniu biegu planowane jest losowanie tzw. „szczęśliwych numerów”. Wylosowani uczestnicy biegu otrzymują jedną z nagród specjalnych od partnerów i sponsorów Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
Biegniemy 10 X 2021 r. w godz. 08:00 – 18:00.
Udział w wydarzeniu jest darmowy.
Sponsorem Tytularnym wydarzenia jest PKN ORLEN
PKPar 1.0.1 Update
2021-09-28 Version History
Staramy się aktualizować aplikację regularnie, aby dostarczyć jak najlepszy produkt. Ta wersja zawiera kilka poprawek błędów oraz ulepszeń wydajności.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.1
Size:
6.4 MB
Genre:
Sports
Update Date:
2021-09-28
Developer:
STS-2 s.c.
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps