Posta eGazete Posta eGazete Free Get
Posta eGazete

Posta eGazete

19.1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-05-29

Size

112.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Posta eGazete Description
2003 yılından beri Türkiye’nin en çok sevilen gazetesi olan Posta’yı iPad’inizden istediğiniz an okumanın keyfini siz de yaşayın.

Yenilikçi, özgün habercilik anlayışı ve “insan” unsuruna geniş yer veren pozitif yaklaşımı ile Posta Gazetesi ve eklerinin tamamını iPad’inizden ve iPhone’ununuzdan istediğiniz an okuyabilir, gündemdeki gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Fotoğraf galerileri ve videolar ile zenginleştirilmiş gazetenizdeki resimleri ve yazıları yaklaştırarak daha yakından inceleyebilir, teknolojinin sunduğu rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Posta iPad uygulamasını şimdi ücretsiz indirebilirsiniz!

Uygulamayı ilk 7 gün için ücretsiz olarak indirebilir ve geçmiş 7 güne ait Posta Gazetesi ve eklerini deneme süreci boyunca tam sürüm olarak kullanabilirsiniz. Eğer ücretsiz okuma süreniz içinde satın alma yaparsanız kalan ücretsiz süreniz iptal edilir.

Deneme süresinin bitiminde isterseniz 9,90TL karşılığında aylık, isterseniz 99,90TL karşılığında yıllık olarak aboneliğinizi satın alabilirsiniz. Bu sürenin bitiminde ise aboneliğinizi yine aylık veya yıllık olarak tercihinize göre yenileyebilirsiniz. Satın alınan aboneliğiniz iptal edilmeyecektir.

Aboneliğinizi otomatik olarak da yenileyebilirsiniz!

Yenileme işlemi için iTunes hesabınızdan çekim işlemi, abonelik bitiminden 24 saat öncesinde yapılır. iTunes hesabı üzerinden otomatik yenileme özelliğini 24 saat önceden kapatmadığınız durumda aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir.

Gazetenizi indirirken Wi-Fi bağlantısı kullanmanızı öneririz. GSM hattı kullanıldığı taktirde operatörünüz tarifenize göre ücretlendirme yapabilir. İndirdiğiniz Posta Gazete’nizi veya eklerini internet bağlantısına gerek duymadan daha sonra tekrar okuyabilirsiniz.

Gazetenin ortalama boyutu 55mb, eklerin ortalama boyutu 10-25mb arasındadır.

Uygulama ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için egazete@posta.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

1 Aylık Abonelik 9,99 TRY

12 Aylık Abonelik 99,99 TRY


Gizlilik politikası & Kullanım koşulları
https://www.posta.com.tr/kisisel-verilere-iliskin-aydinlatma-metni

İletişim
https://www.posta.com.tr/iletisim
Posta eGazete 19.1.0 Update
2020-05-29 Version History
- General improvements
- Minor bug fix
- Stability improvements
More
More Information
Price:
Free
Version:
19.1.0
Size:
112.6 MB
Update Date:
2020-05-29
Language:
Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps