Poznajcie Kujawy Poznajcie Kujawy Free Get
Poznajcie Kujawy

Poznajcie Kujawy

Amistad sp. z o.o.

2.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-11-18

Size

16.7 MB

Screenshots for iPhone

Poznajcie Kujawy Description
Kujawy – region, który niezaprzeczalnie kojarzy się z mnogością malowniczych jezior, bezkresnych lasów i urodzajnych pól, gdyż to właśnie na tym obszarze znajdują się jedne z najbardziej urodzajnych gleb – czarnoziemy. Już sam Oskar Kolber nazywał Kujawy krainą mlekiem i miodem płynącą. Jest to jednak obszar bogaty nie tylko pod względem przyrodniczym i krajobrazowym, ale też historycznym i kulturowym. Znajdziemy tu niezliczone ilości zamków i dworów, zabytkowe kościoły oraz muzea, dzięki którym możemy się przenieść w nieco inne czasy.

Doskonałym sposobem na zapoznanie się bogatą ofertą Kujaw jest aplikacja mobilna „Poznajcie Kujawy”, która swoim zasięgiem obejmuje tereny Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki, LGD Czarnoziem na Soli oraz LGD Razem dla Powiatu Radziejowskiego. Przewodnik jest propozycją dla osób posiadających smartfony i umożliwia błyskawiczne znalezienie praktycznych informacji turystycznych. W aplikacji znajdziemy m.in. obszerną bazę godnych odwiedzenia zabytków, rozmaite trasy turystyczne i najważniejsze wydarzenia z regionu. Aplikacja jest aktualizowana na bieżąco, dzięki czemu ze wszystkim możemy być na bieżąco.

Dużą pomocą dla turystów jest lokalizacja GPS, dzięki której można nie tylko znaleźć swoją pozycję na mapie, ale też odnaleźć drogę do interesującego nas obiektu. Miejsca w aplikacji, oprócz współrzędnych geograficznych, posiadają także opisy, zdjęcia oraz dane teleadresowe.

Ciekawą funkcją jest też planer, gdzie możemy zapisać obiekty i trasy, które chcemy odwiedzić w późniejszym czasie. Zostaną one zapisane w pamięci aplikacji i już nie trzeba się będzie martwić o to, że o czymś zapomnimy – aplikacja zapamięta to za nas!

Mobilny przewodnik bazuje na mapach OpenStreetMap i może działać także w trybie offline.

Posiada dwie wersje językowe: polską i angielską.


Operacja jest realizowana w ramach projektu:

"Wykonanie i wypromowanie aplikacji mobilnej promującej dziedzictwo kulturowe regionu oraz ofertę turystyczną trzech LGD: Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki, Stowarzyszenia LGD Czarnoziem na Soli, LGD "Razem dla Powiatu Radziejowskiego"

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej wramach Osi 4 LEADER

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europa inwestująca w obszary wiejskie.


Produkcja: AmistadMobile.pl
Poznajcie Kujawy 2.0 Update
2018-11-18 Version History
Aplikacja dostosowana do aktualnej wersji systemu iOS
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.0
Size:
16.7 MB
Release Date:
2018-11-18
Developer:
Amistad sp. z o.o.
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps