Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman Free Get
Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman

Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman

Hakan Cakiroglu

1.01 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2016-08-23

Size

10.8 MB

Screenshots for iPhone

Pratik İngilizce - İngilizce Sözlük, İngilizce Öğren, Kelime Ezberle, Çeviri ve Tercüman Description
İngilizceyi bilmiyor musunuz? Artık bunu dert etmenize gerek yok. Özenle seçilmiş ve günlük konuşmalarınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kelime ve cümlelerden oluşan "Pratik İngilizce" uygulamamız sizler için yayında. Üstelik ilk kullanım sonrası güncel verileri aldıktan sonra internet bağlantınız olmasa da çalışabilecek şekilde tasarlandı.

"Pratik İngilizce" uygulaması temel olarak kategorilere ve aradığınız kriterlere göre kelimeleri ve cümleleri, Türkçesi - İngilizcesi - İngilizce Telafuzu olmak üzere 3 ana başlık olarak listeleyerek kolayca konuşabilmenize olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda listelenen tüm kelime ve cümleler kopyalanabilir olarak hazırlandığından dilediğiniz mesaj, email ya da uygulamaya kolayca kopyalayarak yazışmalarınızda da kullanabilirsiniz.

Son olarak çok beğeneceğinizi düşündüğümüz, markette hiç bir uygulamada olmayan, hem İngilizce sesli hem de Türkçe sesli olarak telafuzları dinleyebilme özelliği ile İngilizce anlaşabilmek artık sorun olmayacak.


Uygulama içerisinde ;

-4000'e yakın günlük kullanımda karşılaşabileceğiniz cümle,
-3000'e yakın günlük kullanımda karşılaşabileceğiniz kelime,
-Kelime ve cümlelerin okunuşlarını sesli olarak dinleyebilme,
-Arama fonksiyonu ile hem İngilizce hem de Türkçe kelime ve cümle arayabilme,
-İnternet bağlantınız olduğunda, yeni eklenen kelime ve cümleleri 3 günde bir otomatik olarak alarak veritabanına ekleyebilme,
-İnternet bağlantınız yoksa, varolan tüm kelime ve cümleleri internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanmaya devam edebilme,

özelliklerine sahiptir.NOT : Eğer yurtdışına gitmeden önce uygulamayı indiriyorsanız ve yurtdışında internet bağlantınız olmayacaksa, uygulamayı indirdikten sonra internet bağlantınız var iken bir kez açarak verilerin indirilmesini sağlamanız gerekmektedir. Veriler bir kez indirildikten sonra bir daha internet bağlantısına ihtiyaç duyulmamaktadır. (Veri boyutu çok düşük olup, ortlama 800KB'dir.)

Uygulama ile ilgili her türlü istek öneri ve görüşlerinizi apple@hakancankiroglu.com adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Teşekkürler...
More Information
Price:
Free
Version:
1.01
Size:
10.8 MB
Genre:
Education Travel
Release Date:
2016-08-23
Developer:
Hakan Cakiroglu
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps