PT Store PT Store Not Available
Removed from the App Store
0

0 Ratings

Update Date

2019-03-06

Size

26.5 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
PT Store Description
2004 yılında 4 Levent’te kurulan ve 2015 senesinde ikinci ofisini açan Pozitif Teknoloji olarak 14 yılı aşkın tecrübemiz ile yenilikçi ve müşteri odaklı çözümlerimizi store.pt.com.tr e-ticaret sitesi aracılığıyla tüketiciler ile paylaşıyoruz.

Tüketici deneyimini ön plana çıkartan iş modelimiz, satın alma öncesi ve satın alma sonrası vermiş olduğumuz hizmetler ile güçlü bir yapı olarak hizmet vermemize olanak sağlıyor.

store.pt.com.tr aracılığı ile öğretmenlere ve öğrencilere pazar içerisindeki en uygun teklifleri sunuyoruz. Ayrıca eğitim kurumları, firmalar ve ajanslara yapmış olduğumuz kurumsal toplu satışlarda da özel indirimler sağlayabilmekteyiz.

Teknoloji ürünleri konusunda sürekli gelişen ve artan deneyimi ile donanım, yazılım, danışmanlık, sistem bakım ve onarım gibi hizmetleri de yerine getiren Pozitif Teknoloji, aynı zamanda Apple Yetkili Satıcısı, Apple Eğitim Çözüm Uzmanı, Apple Yetkili Teknik Servisi, Adobe Gold İş Ortağı, Adobe Eğitim İş Ortağı, Cisco ve MobileIron gibi birçok markayı temsil etmektedir.
PT Store 1.0 Update
2019-03-06 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
26.5 MB
Genre:
Shopping
Update Date:
2019-03-06
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps