Radijo stotis Laluna Radijo stotis Laluna Free Get
Radijo stotis Laluna

Radijo stotis Laluna

Radijo stotis Laluna UAB

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-01-05

Size

7.4 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Radijo stotis Laluna Description
1995 metų rugpjūčio 25 d. Klaipėdos klausytojai išgirdo pirmuosius radijo stoties Laluna šaukinius. Nuo to momento Laluna tapo neatskiriama Klaipėdos ir klaipėdiečių dalimi. Laluna - ant bangos!
Radijo stotis Laluna – populiariausia Klaipėdoje. Kas antras klaipėdietis klauso radijo stoties Laluna. Klaipėdoje radijas turi tik vieną vardą – Laluna.
Pirmasis kūrinys, kurio prasidėjo radijo stoties Laluna transliacijos yra POGUES "Fiesta". 1995m. prasidėjusi fiesta Lalunos eteryje tęsiasi ir dabar. Atsisiųsk programėlę ir prisijunk!
Savo trečiąjį gimtadienį Radijo stotis Laluna pasitiko įspūdingu 100 ir 8 valandų transliacijos maratonų iš Teatro a. Tuomet tai buvo pirmoji transliacija ne iš radijo studijos, visoje Lietuvoje.
2000 metais radijo stotis Laluna "Jūros šventės" metu radijo studiją įkūrė ant jachtos "Lietuva" denio. "Lietuva" - pirmoji Lietuvos istorijoje jachta apiplaukusi aplink pasaulį. Beje, tradiciją, transliuoti iš neįprastų vietų pratęsė 2009m., kai savo studiją perkėlė į didžiausią pasaulyje burlaivį „Sedov“. 2015 m. į burlaivį "Meridianas", o 2016 m. į eksperimentinį elektrobusą. Su Laluna ir jūra iki kelių.
Radijo stoties Laluna klausytojai susipažinę pažinčių laidoje atšoko vestuves, o savo pirmagimį pavadino laidos vedėjo vardu. Su Laluna meilės niekada nebūna per daug.
Radijo stoties pavadinimas – Laluna – tai ispaniškas žodis – Mėnulis. Mėnulis - vienintelis Žemės palydovas. Laluna – radijo stotis 24 valandas per parą transliuojanti Klaipėdai.
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
7.4 MB
Release Date:
2018-01-05
Language:
English
More
You May Also Like