RC Analiz.V1 RC Analiz.V1 Free Get
RC Analiz.V1

RC Analiz.V1

1.0.10 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-03-21

Size

45.1 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
RC Analiz.V1 Description
Rexum QAS Mobil Analiz Modülü Yönetici Uygulaması

      Müşterilerinizin memnuniyet derecelerini bilmek, şikayet ve önerilerini görmek için; müşteri ilişkilerinizi geliştirip, faaliyetlerini takip etmek, satın alma alışkanlıklarını ve beklentilerini öğrenmek için; mal veya hizmetlerinizin pazar analizini yapmak için; personel performanslarınızı görüp değerlendirmek için; kısacası, yol haritanızı ve hedeflerinizi belirlemek, dolayısıyla, önünüzü görebilmek için; araştırmalara, araştırma şirketlerine, anketörlere, günlerce sürecek analiz çalışmalarına ve devasa ölçekte kağıtlara artık gereksiniminiz olmayacak.
      İşte, benzersiz özelliklere sahip Rexum QAS Mobil Analiz Modülü ile bütün bu karmaşayı; sadece bir TABLET kullanarak, “dijital ortamda”, “kendi merkezinizden” yönetecek, mobil cihazlarla takip edeceksiniz !!!
      “Sosyal İnovasyon” bilinciyle üretilmiş Rexum QAS Mobil Analiz Modülü, diğer anket uygulamalarında olduğu gibi, sizin olmayan uzak bir sunucuda barındırılmaz, kurumunuzun sunucularına kurulur ve sadece sizin yönetiminizle hareket eder. Kısaca, programımızı kullanarak topladığınız tüm veriler, “güvenli veri akışıyla” kurumunuzun veri tabanına kaydolur ve yetki vermediğiniz hiç kimse tarafından görüntülenemez. Böylece, kötü niyetli kullanımları engeller, müşterilerinizin bilgi mahremiyetini korur ve “nesnel güvence” veren bir uygulamaya sahip olursunuz.
      Çağdaş ve memnuniyet odaklı yönetim hareketinizde, programımız, yönetim kadrosu ile müşterileriniz ve personelleriniz arasında “bilgi ve iletişimin hızlandırılmasını” sağlar. Böylece, faaliyetlerinizin durumunu çok hızlı bir şekilde ölçüp, analiz ederek, ileride oluşabilecek riskleri kolaylıkla yönetecek güce sahip olursunuz.
      Programımızı, mobil ortamda, hem “online” hem “offline” olarak kullanabilirsiniz. Böylece, tabletlerinizi kurum içerisine veya dışarısına kadar istediğiniz her yere yerleştirerek müşterilerinizin veya personellerinizin katılımını sağlayabilirsiniz. Böylece, araştırma ve memnuniyet ölçümleri faaliyetlerinizde, “sürdürülebilirliği” sağlarsınız.
      Zaman ve iş gücünden “tasarruf” sağlarsınız.
      Kırtasiye kullanımını engelleyen “doğa dostu”, “katılımcı” ve “şeffaf” yapısıyla, merkezde ve sahada sunduğu ayrıcalıklarla hep bir adım önde olur, fark yaratırsınız...
      Daha detaylı bilgi için, lütfen www.rexum.com.tr adresimizi ziyaret ediniz...

      İnovatif düşünce tarzımız, ürünlerimizin karakteristik özelliğidir !!!
RC Analiz.V1 1.0.10 Update
2018-03-21 Version History
Hatalar giderildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.10
Size:
45.1 MB
Genre:
Business
Update Date:
2018-03-21
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps